İndirimli Windows 10 Pro CD Key 15$. #Fırsat #akış
https://www.scdkey.com/microsoft-windows-10-pro-oem-cd-key-global_1227-20.html

NO.1 Microsoft Windows 10 Pro OEM CD-KEY GLOBAL Buying Store - www.scdkey.com

The best store to buy Microsoft Windows 10 Pro OEM CD-KEY GLOBAL - www.scdkey.com, we are provide you Safe and Legit Microsoft Windows 10 Pro OEM CD-KEY GLOBAL cheap buying service, Come and Enjoy!!!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çin’in yerli uçağı COMAC C919 bugün ilk uçuşunu yapmış. 👏 Uçağın tedarikçilerine bakıldığı zaman bunun neresi yerli denilebilir ama demeyin çünkü öyle bir dünya yok artık. Yavaş yavaş diğer kısımları da kendi ülkelerinde üretir hale gelirler belki. Ek bir bilgi olarak uçakta kullanılan CFM LEAP motorlarının bazı parçaları Eşkişehir’de TEI’de üretiliyor. #Havacılık #HaftalıkGündemeMalzeme

https://www.youtube.com/watch?v=3GPtF8uektw

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11
 • 3dfx @3dfx

  cin geliyor, gecen ucak gemisini indirdiler, simdide ucak göklerde. ucak isi biraz karisik. batiya ucabilmek yada oradaki ülkelere satabilmek icin zaten ucaginizin belirli teknik standardizasyonu karsilamasi gerekiyor. bunlari bu firmalar hali hazirda karsiladigi icin bunlarla calismak tabiiki mantikli. zaten boeingde, airbusta kendisi büyük cogunlugu üretmiyor. fiat yada vw bile cogunlugu kendi üretmiyor arabalarinin.

  ama ülkede 5-6 dünya capinda marka arac üretirken sen gidip bir cadillac koyup yerli araba yaptik ehi ehi dersen yada cin mali telefonlari yerli ve milli telefon diye pazarlarsan millet dalgasinida gecer, gülerde.

 • Murat S @atehaa

  Milli olması için herbir vidanın ülkede üretilmesi gerekmez. Tasarımı sen yapıyorsan, teknolojiyi sen kurguluyorsan o ürün senindir. Bir ülkenin tek bir malzemesine bağlı kalmıyorsan alternatifleri tutuyorsan elinde en olmadı kendin ürebileceksen iş bitmiştir. Haksız mıyım ? 😀

 • panaviatornado @panaviatornado

  valla helal olsun adamlara. bu adımla ülke dışına çıkacak milyar dolarları engellemiş oldular. yalnız tasarımını tipsiz a320’den çakmışlar, kötü olmuş.

 • Paralelport @paralelport

  Uçak, uzay teknolojileri, uydular vs gibi konular işin uzmanı olmadan konuşulup yorumlanacak mevzular değil. Bilgi eksiği de daha yanlış yorumlara yol açıyor.

  20 yıl sonra Airbus, Boeing piyasadan silindiğinde milli neymiş görülür 🙂

@paralelport un Alfa Montreal videosuna bakarken denk geldim kanala. Adamların çok hoş videoları var. #OtoSeyir

https://youtube.com/user/PetroliciousCo

Petrolicious

Petrolicious creates quality, original videos and articles for classic car enthusiasts. We celebrate the inventions, the personalities, and the aesthetics th...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Marka algısı nedir? Bunu oluşturmak kaç sene ister veya ne gerektirir? Adını Genesis/DS4 de yapsan, bütün incelemelerden 10 üstünden 11 de alsan bunu yakalamak kolay değil.
#otoseyir

https://www.youtube.com/watch?v=ZShYOSsfceE

BMW E24 fanmade ad

Czech fan-made video for BMW.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • BraVe @brave

  Söz konusu otomobil ise bir de motor sporları geçmişi olması gerekir.

 • Hasan ilker Com @ilkercom

  Motorsporları geçmişini bilmem ama bir ruh sahibi olması şarttır. Ve tüketiciyi yönlendirecek ufak detaylar lazım.Misalen civic gibi ortalamanın bile altında bir arabanın dünya genelinde fenomen olmasının çok sebebi var. En basitinden 88 modelinden 2004 modeline kadar bir çok parçanın birbiriyle uyumlu olması gibi. 92 model civic e bi şekilde 97 model üst kapak takıp oem parçalarla 180 hplere çıkanlar var.
  Her sene kasa değiştirirsen fenomen olamazsın. Bakınız : LG G5 in elde patlayan modülleri.

  Diğer yandan kendi aracım olan ve ülkemizde p.ç olan 2006 model hatchback vakasının da sebebi ayndır aşağı yukarı. sedan ile hiç bir parçasının uymaması. yan sanayi parçasının kıtlığı. ve sadece avrupa gibi sınırlı bir coğrafyada satılması.

Nokia 6 sene önce “Kaynak kodunuzu açık ederiz” diyen şantajcılara birkaç milyon euroluk fidye ödemiş. 😯 #Nokia

http://www.reuters.com/article/2014/06/17/us-nokia-idUSKBN0ES1UC20140617

Nokia 'paid millions to software blackmailers six years ago'

HELSINKI (Reuters) - Finnish telecoms equipment company Nokia paid several million euros to criminals who threatened to reveal the source code for part of an operating system used in its smartphones some
BeğenFavori PaylaşYorum yap