Müzikle ilgilenen arkadaşlar,sakın YouTube kanalınızı onaylıyoruz diyenlere inanmayın.
Kanalınızı "Resmi Sanatçı Kanalı" yapacağız diyerek sizden ₺300 gibi meblağ isterler.

Dostlar,kanalı onaylatmak için para verilmiyor bilginize. Hani olurda karşınıza çıkarsa aldırmayın.
Kanal onaylatmak için YouTube sizden para ateşle demez. Bir kaç yerde okudum varsa aramızda ilginen müzikle ve kanal onaylatma ile aklınızda bulunsun.

Sevgiler...
#BirazMüzik #YouTube

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sizlere güzel bir haberim var arkadaşlar. YouTube da "Resmi Sanatçı Kanalı" onaylandı. 🙂 Taklitlerden sakının. Yüzünüz hep gülsün.
#BirazMüzik #YouTube

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sevdiklerinizin kıymetini bilin arkadaşlar. Çok geç olmadan... Yüzünüzden tebessüm hiç eksik olmasın. Mutluluk hep sizlerle olsun. 🙂
#BirazMüzik
https://youtu.be/-9o0RiYjujg

Best Ethnic Trap Music [4K]

Thanks for watching. If you enjoyed the music give it a thumbs up. Please subscribe to our my channel and make sure to click the bell icon beside the subscri...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kıymetli dostlar,akışta birkaç kişi merak etmiş @gamsizm #doğaiçinçal da kullandığı müzik aletini. Ritim tutmak için kullanılır. İnce tiz sesi vardır. Shaker silindir olarak geçer ismi. Tek,tek cevap vermek zor olduğu için böyle yazmak istedim. Umarım merak edenlerin merakı giderilmiş olur. 🙂 İlgili linkte örnek video var. Farklı türleri var. Ama sonuç olarak amaç aynıdır.
#BirazMüzik
https://sesmuzikaletleri.com/shaker-silindir-profesyonel-gtshps30

Shaker Silindir Profesyonel GTSHPS30

Shaker Silindir Profesyonel GTSHPS30 Yapım Malzemesi: Gürgen Ağacı Kullanışlı, rahat, dolgun sese sahip bir perküsyon ve ritim aletidir. Ürünün 1 Adet fiyatıdır.   #chart_table li {...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Teşekkürler. 🙈
Not: 2019 son çeyreğinde yüklendi ve sadece 2 müzik.
#SpotifyArtist #spotify #2019SpotifyÖzet #BirazMüzik

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dostlar,kıymetli kardeşlerim,sevgili Romalılar.
Müziği en çok hangi platformda dinlemeyi tercih ediyorsunuz? Ücretli/ücretsiz fark etmez.
Sizler için en kolay pratik müzik dinleme neresi?
Spotify, Apple Music, iTunes, Amazon, Pandora, YouTube, ve Deezer gibi...
#müzik #BirazMüzik

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 38

Deliler gibi kitap okuyup,müzik yapmak için saatlerce bilgisayar kullanmanın sonucu... 🙁

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 32

Kıymetli dostlar,akışta görmüşünüzdür sevgili @kadirg1976 ağabeyimiz video içerik üretip paylaşıyor. Ama abone sayısı an itibari ile 161 sadece. 🙁

Lütfen destek verelim kanalı büyüsün az çok kazansın bir şeyler. Hedef 1K Abone.
Güzel insanlar birazcık destek başarabiliriz sizlerle.
Hepinizi seviyorum. 🙂
#YouTube #youtuber #TakipEdilesiYoutubeKanalları #YoutubeKanalTavsiyesi
https://www.youtube.com/channel/UCki-Yd4aj_Bk6bGkB4A-WZA

Kadir Gündüz

Kanalımıza abone olmayı, sosyalde paylaşmayı unutmayınız... Oyun videolarımız bütün hızıyla devam edilecektir...:=))) PUBG, H1Z1, CSGO, Left 4 Dead 2, Seriou...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 23
 • Erdem Özkır @erdemozkir

  Oyun sevmem ama Kadir abimizi severim , abone oldum

 • Oğuz @vitalyscherbo

  Kadir abimize hep destek, tam destek. Abone oldum ben de. Hatta online oyunları bırakmasaydım PUBG oynama hayallerim vardı Kadir abiyle 😀

 • Kadir Gündüz @kadirg1976

  Bismillah, talebim dışında olsa da teşekkür ederim...:=)))

  İçerik beğenilmediğinden, herkesin huyuna gidip Abone kasmadığımdan kanal büyümez tabi. 50.000 üyeli Z1 facebook kanalına video atarsan 500 ergen ve öncesi anında sana akar. Derdim o değil. Bende 20 izlenme için videolara özenmiyorum, yalan yok. Yoksa Movavi Video Editörde yeterli imkan var. Kendi bildiğim doğruda kimine Abilik kimisine Babalık yapıyorum. Onunda kimsenin salladığı yok Şükür. Oyun oynayacak kimse bulamayan kanala geliyor takılıp, beni çağırıyorlar deyip sevdiğine kaçıyor.

  Ha bir de toplumda çok büyük Kıskançlık var. " Abim benle ilgilenmiyor. " deyip lobi ben yokken çok karışıyor. Çook sevdiklerimiz zayi oldu döyle. Olayların genelde arka planında böyle hamlık yatıyor.

  Hemşirelik son sınıf öğrencisini yayıncı olmaktan döndürdüysem ne mutlu bana. Hayatın gerçeklerini göstermek istiyorum Gençlere. Önce Hemşire ol, paranı kazan, ayakta dur, kimliğini ortaya koy ya da saklayıp, yayıncı da olursun merak etme! diyorum usulce, kalp kırmadan.

  Önce sen, sonra ailen diyorum. Sınavı olanı derse, uykusu geleni yatağa gönderiyorum. Urfa da yaşayıp benim neden kız arkadaşım yok diyen Liseliye, Hayati tehlikelerden ayıktırmaya çalışıyorum. İzmirde Hukuk okuyup kordon boyunda sevgilinle gez diyorum. Ha sosyalimizde İzmir'in kızlarından çok çektik o ayrı bir ders!

  Acemi, Noob, Faydasız, Dinazor, Dayı, Amca, Babam yaşındasın, Amca gidip ölsene diyen çoook. Hala ve Teyze demediler ya Şükür! Oyunda sayemde ölenler daha farklı tabirler kullanıyor tabi. İşin özü çok takılmadan detaya : " Pambık hazır " hayatımı yaşıyorum. Ölüm baki...:=)))

  Ne ders ne de dert babasıyım. Dino tadında Arkadaşım...:=))) Edepsiz olma yeter.

 • Kadir Gündüz @kadirg1976

  #TurkishUnion Grupta ana fikrimiz Büyüklere saygı, Küçüklere sevgi...:=))) Kalp kırmayın, karşınızdakini de kendiniz bilin yeter. Gerisi zaten kendiliğinden gelişir.

  Facebook kanalımız : https://www.facebook.com/groups/1065651916819118/

  Siz özelden bana arkadaşlık daveti göndermedikten sonra Özel Hayatınız merakımızı cezbetmiyor bilesiniz. TS özelden görüştüğüm kişiler var elbet. Tarık ne çektiyse benden çekti...:=))) Seviyorsam elbet döğerim... Ayrı dünyaların insanlarıysakta rüyalarımız BİR ve BERABER...

  Discord kanalımız : https://discord.gg/YesVVH

  Gelipte illa bizle oynamak zorunda değilsiniz. Muhabbetinizde yeter. Yasin ve Harun gibi. Otağıyla gelene imkan sağlar, hakkederse yetki de veririz İnşallah....:=)))

  Ha bu güne kadar 1K abone olmasını aktif olarak sağladığımız insanlar var. Kıymet bilenler oldu, Şükür. Atalar ne demiş : Terzinin kendine faydası olmaz.

  Kendini Türk, Kürt, Arap, Zaza, Boşnak, Makedon, Arnavut, Rum, Çerkes, Gürcü, Yahudi, Ermeni, Süryani demeden Avrasyalı Türk Milletinin parçası hisseden herkese gönlümüz ve grubumuz açık...:=))) Gelin tanış olalım... Oyun bahane, muhabbet şahane...

Hırsızlıkta son moda. Tamam en azından atıf var ama bir sorsana be adam iznim var mı? Müziğimi alıp içerik üret kendi reklamını yap alta da sanki bana sormuş da izin almış gibi teşekkür et.
https://www.instagram.com/p/B3Bu_N9gglV/?igshid=1olwnusk94o7h

BeğenFavori PaylaşYorum yap