#BFV #BattlefieldV #Oyun
Biri daha demişti adamlar çok hızlı ölüyor diye, katılıyorum buna. Ateşin nereden geldiğini farketmeden ölüveriyorsun. Deploy sahnesini baya saçma buldum, geçiş sahnesi çok sıkıntılar çıkarabilir gibi, spotladığın adamlar haritada gözükmüyor bile zaten o bambaşka bir durum. Silah kullanan adam takımından olduğunda silahın üzerinde çıkıyor ismi, yanımda gördüğüm adamın üzerinde hiçbir renk/isim olmayınca ateş etmeye başladım direkt, anlaşılmıyor bazen kim kimin takımında. Deploy için haritaya bakarken de renkler çok karışıyormuş gibi geldi bana. Ayrıca adam öldüğünde deploy sahnesine hızlı geçiş için sol tuşa basılı tutma, medic çağırmak için sağa basılı tutma muhabbeti de baya gereksiz gibi. Battlefield 4 mantığı olsa sevebilirdim, deploy sahnesine geri gelmek için basılı tutmak nedir? Ben adamım öldüğünde o sırada elimi mousetan çekip iş yapmak istesem yapamayacak mıyım? Gerçi adam yine ölmeye devam ediyor ama hızlı olmuyor hiç, bu bakımdan sevemedim. İyi yanı her ne kadar deploy için sol tık basılı tutman gerekse de ölüm ekranının süresinden kırpmışlar biraz, BF4'teki gibi sonsuz bir süre boyunca bekletmiyor.
Oyun betada olduğu için tabii yaşadığım tek bir glitch oldu, deploy için bekletme süremi sıfırlamadı bir türlü, güzelim oyundan çıkmak zorunda kaldım. Onun dışında olmasa da olur gibi ya, çok da şaapmayın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kendime yeni bir telefon bakıyorum. Şuan elimde Sony Xperia Z1 var, Sony ile halimden memnundum fakat hiçbir yerde yeni modelleri bulunmadığı için başka bir markaya geçmek zorundayım. Şarjı iyi dayanacak, kamerası fena olmayan, 3000 tl bütçeyi aşmayacak şekilde önerilerinizi alabilir miyim? Teşekkürler.(Samsung kesinlikle istemiyorum) #ceptelefonutavsiyesi #ceptelefonu #akış #akıllıtelefon

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10