arkadaslar, sabah arabanin on yolcu koltugunun onunde, yerde, boyle bir parca vardi. nerden dusmus olabilir, biraz bakindim ama bulamadim uyacak bir yer. fikri olan var midir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kesinlikle bir audiophile değilim ama Mac Book Pro'nun ses çıkış kalitesi PC onboard ses kartından çok daha iyi. Hatta bir süre daha DAC almayı erteliyorum, zira MBP'nin içindeki DAC'ın çok iyi olduğunu, haricen DAC almanın çok fark ettirmeyeceğini söyleyen yazılar var. Şu anda bir çift Audioengine A5+ ile dinliyorum müziklerimi, memnunum. MBP ile müzik dinleme ve ses konusunda deneyimleri, tavsiyeleri olan varsa çok iyi olur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dün itibariyle Mac dünyasına adım attım. Bakalım neler yaşayacağız. Öğrenecek çok şey var sanırım. Kullanan arkadaşlardan mutlaka edinilmesi gereken programlar tavsiyesi alabilirsem sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Annem kendisine Asus notebook almış. Makine üzerinde bir kaç ayar ve yüklemeye yapayım dedim. Chrome kurdum, ardından kendisiyle yaşadığımız dialog:

Annem: Şmdi ben Face'e bundan mı gireceğim?
Ben: İnternete girmek için bunu kullanacaksın anne.
Annem: Tamam, yani Facebook için değil mi?
Ben: İnternet için Anne!
Annem: Tamam, tamam...

Google'a da zaten Facebook'u bulmak için giriyor.

Nasıl bu hale geldi bu Facebook denilen şey? Ben sırf Facebook satın aldı diye telefonumdan whatsapp'ı sildim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Pennywise @pennywise

  faecbook dan nefret ediyorum. insanların vakitlerini çalan 5 yaşındaki veletin bile kullandığı işe yaramaz bir şey.

 • Emre Mert KARACA @mert41994

  Whatsapp'ı facebook satın aldı diye silmek biraz ağır olmuş ama 😀 😀 Cep telefonundan bu kadar rahat girilmesi ve veri paketlerinin ucuzlaması sonucu bu Facebook bu hale geldi. Bir twitter üst yaşa çok hitap etmiyor, ama facebook tam olarak hitap ediyor. Sebep bu.

 • ismail hakkı özler @isomaniac

  1 ay kadar önce iş yerinde teknoloji temalı bir konferans verildi, tüm IT çalışanları, yaklaşık 150 kişi oradaydı. Benim, telefonumdan maillerimi okuduğum bir sırada konuşmacı arkadaş "twitter, facebook vs. gibi sosyal ortamları kullanmayan var mı aranızda" diye sordu. Ben başımı telefondan kaldırmadan elimi kaldırdım. Bir kaç saniyelik sessizlik sonrasında etrafıma baktığımda, sadece benim elimin havada olduğunu gördüm. O günden beri iş yerindeki herkes bana bir garip bakıyor, aa asosyale bak şeklinde bakışlar atıyorlar. Oysa öğle aralarında arkadaşlarımla kahve içmeye giden benim; ofiste oturup facebook'a girenler onlar. Nasıl ben asosyal oluyorum bu durumda, anlamadım.

 • muhammet özdemir @mhmmdzdmrr

  Ben bilgisayarıma format atmıştım, explorer'da ana sayfayı google yapmayı unutmuşum babamda girmiş ana sayfada açılmış msn babamda google'ı göremeyince beni aradı cepten oğlum internet yok ☺