cod4 paylaştı.

Herşey bir reklamla başladı #ilahiadalet #SamsungGalaxyNote7 😂😂😂😂

Samsung Galaxy S7 New commercial shows off battery Timing

New Samsung Galaxy S7 commercial shows off battery prowess While Samsung has a new Android handset in the spotlight - the Galaxy Note 7 - the company is obvi...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6
cod4 paylaştı.

Google'ın Pixel ve Pixel XL telefon modelelri hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor.

Google yakında resmi olarak Android 7.1 işletim sistemleri ile piyasaya süreceği yeni Pixel serisi telefonların teknik detayları ortaya çıktı. HTC ortaklığında geliştirilecek modeller, 5.2 ve 5.5 İnç ekranlara sahip olacak. Küçük modelin ekranı FullHD, büyük model 2K ekran ile gelecek. Snapdragon 821 işlemcisinden güç alacak modellerde 4GB LPDDR4 sistem belleği yer alacak. Tasarım olarak aval hatlara sahip modellerin arka tarafı eski HTC modellerindeki gibi(Evo 4g, Sensation) iki farklı materyalden oluşacak. Çerçeve ve genel kasa(Arka alt kısım) meal, kamera ve parmak izinin yer aldığı arka üst kısım cam veya plastik yapıda olacak. Kamera konusunda da iddialı olaması beklene yeni modellerin ön tarafında 8Mp, arka tarafında 12Mp yeni nesil Sony sensör yer alacak. Telefonlarda 3000mAh üstü bataryaya sahip olması ve yeni iPhonelar gibi minimum 32GB'lı arttırılamayan depolama ile geleceği bekleniliyor.

#Akış #Google #HTC #Android #Nexus #Pixel #Nougat #Android7

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 13
cod4 paylaştı.

Belki ilgilenen çıkar diye buraya bırakıyorum.Kendine güvenen, zamanı bilgisi olan ve bu işe meraklı gençler biryerden başlasınlar.

IGN Türkiye Yazar ve Moderatörlerini Arıyor

IGN Türkiye'de yazar veya forumda moderatör olmak ister misiniz?
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ts bağımlılık yapıyor mu sizde.Bende hiçbir site yapmıyor açıkcası ihtiyacım olan bilgiyi alıp çıkıyorum saatlece biryere bağlanamıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 9

Ne ayarsız adamlar var burada ya iPad air 2 yi suface Pro 3 ile kıyaslıyor o da tablet bu da diyor birde.Sapla samanı karıştırıyorsun dedim diye de Mesajları silip engel koyuyor Allah akıl fikir versin Windows fanınıda gördük yani 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap