300TL>>>SATILIK GIGABYTE SUMO Y MIDT ATX SİYAH KASA

Merhaba Arkadaşlar -Takas sadece NZXT H440 ile düşünülecektir. -Ürünün kozmetik veya işlevsel olarak hiçbir kusuru yoktur. Tertemiz kasadır
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba arkadaşlar. Bir kaç ikinci el ürünümü ihtiyaç sebebiyle satmak istiyorum. Ürünlerin özelliklerini ve fiyatlarını DH'da açtığım ikinci el sayfasından görebilirsiniz. Eğer ilgileniyorsanız bu post altından haberleşebiliriz. Teşekkürler.

http://forum.donanimhaber.com/m_118769306//tm.htm#118769306

#akış #ikinciel #Razer #steelseries

SATILIK GAMING ÜRÜNLERİ - RAZER OUROBOROS

Merhaba Arkadaşlar -Değişik tarihlerde satın aldığım 3 ürünü maddi ihtiyaç dolayısıyla satmak istiyorum. Hepsi sapasağlamdır ve çok temiz k
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #TeknoYardım İyi akşamlar herkese. Şuan Google Play Store'da kullanabileceğim 18 TL hediye kuponum var fakat telefonda oyun oynamadığım için bu parayı harcayacak yer ben bulamadım. Kullanım süresi 18.07.2016 tarihinde bitiyor. Eğer önerebileceğiniz uygulama/uygulamalar varsa çok memnun olurum. Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu uzun yazı Samsung Oculus Gear VR hakkındadır.

Atatürk Havalimanında gerçekleşen talihsiz olaylar nedeniyle ne yeri ne zamanı biliyorum ama kendime göre bir güncelleme yapmak istedim.

https://www.youtube.com/watch?v=ZCKCWoXZuas

Teknoseyir'de bu videoda ilk değerlendirmeyi yapan kişi benim. Video yayınlandıktan sonra 29 Mayıs 2016 tarihinde Turkcell Kadıköy/Bağdat Caddesi Mağazasından Samsung Galaxy S7 Edge marka telefon aldım. Daha sonra olaylı bir şekilde (bu olayı, S7 Edge deneyimimi ve VR Deneyimlerimi Blog ve İnceleme halinde paylaşacağım) Turkcell'in hediye olarak verdiği Samsung Oculus Gear VR ürünü 27.06.2016 tarihinde ücretsiz olarak aldım. 2 günlük kısa deneyimim ardından eski videoda yaptığım bazı değerlendirmelerin yerinde olmadığını ve kendimi düzeltmem gerektiğini düşünerek bu yazıyı acilen yazma gereği duydum. Çünkü bu süre zarfında ürünü almayı düşünen ve videoda yaptığım yorumlardan dolayı ürünü almaya karar veren kişileri mağdur etmek istemiyorum. Karşılaştığım durumları başlıklar halinde yazmanın daha iyi olacağını düşündüm.

-Bugün ürünü kullandığım sırada telefonun fazla ısınması nedeniyle 20 dakikalık kullanım sonunda telefon uyarı verdi ve Oculus programını kapattı. Telefona 5 dakika boyunca dokunamadım bile. Kullanım şeklim sadece Facebookta yayınlanan 360 derece videoları izlemekti. Belki havanın da sıcaklık etkisi vardır bilemiyorum.
-Ürünün özellikle mercekleri çok çabuk kirleniyor temiz tutmazsanız kullanım deneyimi hemen etkileniyor. Her takmadan önce silmek zorunda kaldım 2 gün içerisinde ki parmakla vs. merceğe dokunulmadı. Ufacık tozlar dahi deneyime zarar veriyor.
-Ürünün mağazasında çoğu oyun pahalı ve ücretsiz kaliteli içerik çok yok. Kaldı ki ben zaten telefonda oyun oynayan biri değilim ama oynayanlar için biraz problem olabilir. 10$ gibi fiyatları olan bazı oyunlara kullanıcılar olumlu yorum bırakmışlar ama denemek nasip olmadı henüz.
-Ürün burna baskı yapıyor sıcak havada az da olsa terletiyor. Terletmese dahi insanı biraz olsun bunaltıyor. Sanırım bunda telefonun ısınmasının da probleme yol açtığını söyleyebilirim.
-Oculus Video içerisinde yer alan 360 derece videoların görüntü kalitesi zayıf genellikle. O yüzden tam deneyim sağlanamıyor. Youtubedan yayınlanmış 360 derece bir kaç videoda durum daha da vahimdi. Belki ben bulamamışımdır kaliteli içerik ama ben sadece deneyimimi söylemek zorundayım.
-Telefonun takıldığı MicroUSB girişi(belki bendeki cihaza özeldir) bazen temas problemi yaşıyor ve tekrar tekrar tak çıkar yapıyorsunuz.

Bazı sorunlar (içerik gibi) zamanla ortadan kalkabilir ama benim 29.06.2016 tarihine kadar edindiğim izlenimler böyle. Videoda deneyimlemem nedeniyle bunu paylaşmak gereği duydum. Sabrınızı zorlayarak bu yazıyı okuduğunuz için teşekkür ederim.

#akış #SamsungGalaxyS7Edge #SamsungGearVR #HaberinizOlsun

Samsung Gear VR ile kullanıcı deneyimleri - 3

Samsung'un Gear VR'ı ile yeni denemelerimiz yayında. Konuklarımız Eren Çalışkan ve Mertcan Aslan. Teknolojiye dair son haberleri kaçırmamak için ABONE olun ►...
BeğenFavori PaylaşYorum yap