Merbahalar, Meizu 16th kullanıcılarına bir sorum olacak. Hangi ekran koruyucu ve kılıfı kullanıyorsunuz? Telefonu almadan önce bilgi sahibi olmak istedim. @umtk

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabar, öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. Bir telefon alma düşüncem var ve bir süredir araştırıyorum bir kaç model arasına kaldım, daha önce onları paylaşmıştım ama hala karar veremedim. Bütçem 3000 ₺ civarında, farklı görüşleride öğrenmek istiyorum. Bana hangi telefonları önerirsiniz? (Fiyat/Performans)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba,

Ben bir süredir telefonumu değiştirmeyi düşünüyorum. Mi8 ve Meizu 16th arasında kaldım. İkisinin artı ve eksi yönleri mevcut.

Meizu 16th konusunda güncellemeler ve Flyme'de olan genel sorunlar, farklı marka batarya kullanımında ekranın açık kalması gibi sorunlar aklımı kurcalıyor. Bir diğer unsursa android güncellemelerinin geç gelmesi.

Mi8 cephesinde sadece ithalatçı garanti bulabiliyorum. İleride batarya değişimi veya garanti durumu olduğunda sorun yaşama korkusu var içimde.

Karar veremiyorum ve yakın zamanda telefonumu değiştirmek zorundayım sizce ne yapmalıyım? Bunlara alternatif önerileriniz var mı?
@umtk

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 17