MSI B350 TOMAHAWK anakarta taktığım Corsair Vengeance LPX 2400MHZ lik ramin frekansını BIOS'dan 3066 mhz'e yükselttim. Frekansı 3066 yapmak dışında voltaj ayarı falan yapmadım. Şimdi kafama takılan soru şu; herhangi bir sıkıntı yaşama ihtimalim nedir? OC ile içli dışlı olan arkadaşlar beni aydınlatırsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar teknoseyirciler. Monitör amaçlı kullanmak istediğim biraz geniş LED TV arıyorum. Smart, 3d dahili uydu vs vs olmamalı. 1500-2000 lira maksimum bütçem var. Güzel bi LED TV önerisi olan varmıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Vodafone 64megabit kullanıyorum. Bugün bu güzel mesajı aldım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba.. İşyerinde kullandığım interneti bazı komşularla paylaşıyorum dolayısıyla şifreyi vermem gerekiyor. Yalnız yaşadığım soruna neden olan olay şu ki şifremi verdiğimde başkaları bir şekilde şifreyi bulup internetimi sömürüyor. Bu yüzden mac adresini girdiğim bilgisayarların sadece internete bağlanmasına izin veriyorum. Ama bu şekilde de bizzat ben sorun yaşıyorum. Zira yaptığım işten dolayı sürekli yeni bilgisayar ve telefonları kısa süreliğine internetime bağlamam gerekiyor, bu defa da mac filtresini devre dışı bırakmam gerekiyor. Şöyle bir çözüm düşünüp aynı modem üzerinden 2 farklı SSID oluşturdum. Düşündüğüm şey SSID lerden birinin mac filtresiz olması ve şifreyi sadece benim kullanmamdı. Ama ne yazıkki mac filtresini açtığım zaman aynı filtre o SSID içinde geçerli oluyor. Yani filtresiz şekilde kullanamıyorum. Dolayısıyla aradığım modemden beklentim, farklı SSID lere farklı ayarlarda kullanabilmek. Bilmiyorum belkide çok imkansız bişey istiyorum ama bu konuda yardımcı olabilecek birisi varsa çok minnettar olurum. Teşekkürler şimdiden.

BeğenFavori PaylaşYorum yap