Paylaş Paylaş

TeknoSeyir Karantina Muhabbetleri #14

TeknoSeyir'de yeni bir karantina muhabbetiyle karşınızdayız.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • arandur @arandur

  Muhabbet güzel gitti bu akşam.

 • lterlemez :) @lterlemez

  TTnet'te de aynı şey var, herşey düzgün gözüküyor ama bağlantı hızı zigzag çiziyor, hiç hareket vermiyor.

 • lterlemez :) @lterlemez

  Hatta, şu an da bu videoyu 144p ile seyrediyorum. 1080p'ye çekiyorum, daire çıkıyor ve 144p olmuş.

 • lterlemez :) @lterlemez

  Ülke sınırları üstünde gök kubbe ve uzay, ülke sınırlarında sayılmaktadır.

 • Sinan Çetinaslan @anachronism

  @leventp Pekcan Levent Abi ben de yıllarca adsl kullandım hatta 16Mbitte sorunlar yaşadım sonra dedim TurkNet e geçeceğim ne olursa olsun, aynı senin gibi kabullenmiş bir adsl kullancısı idim (TurkNet en ucuz fiyata verebileceği maksimumu veriyor ben şansızım en düşüğünü alıyorum) ta ki bu hafta turkNet in uygulamasında internet paket değişikliğinde 35Mbit internet paket yükselmesi çıktı, eve gelen telefon bağlantısına güvenmeyerek olmaz ama bi deneyeyim dedim, bağlantınız hazır keyifle kullanabilirsiniz mesajı geldikten sonra da modem PPPoE, 802.Q1 etkin, vlan id 35 gibi ayarları yapıp bağlanıncaya kadar yine 16Mbit adsl ye döneceğim herhalde diye umutsuzdum. Ama çalıştı genel olarak çok şey değişti mi upload 10 kat arttı, dolayısıyla dosya gönderim bariz gözle görünür, siteler bi tık daha hızlı geliyor çok dikkat edersen. Ama en önemlisi adsl fobisi olmuş adsl den kurtulmuş olmanın yaşattığı bi mutluluk oluyor. Sana da tavsiyem turknet 'in uygulamasından internet paket değişikliği kısmını bir kontrol etmen boş port vs.. varsa en kötü 35mbit vdsl seçeneği çıkabilir.

 • Burak Yirmibeşoğlu @burak25

  Eye of The Beholder bir arada diyen zat. Yatacak yerin yok! Yillardir oynamadim, 4 gun ormana tatile gitmiyor olsam hayatimi karartacaktin 😀

 • Felix @felix

  @leventp sadece çubuk formunda kullanabilmek için hala winamp'ı kullanmanıza gerek yok. alternatif ve güncel bir program olan Aimp'i küçülttüğünüzde çubuk haline geliyor sonra sağ tık, üstte kal dediğinizde bahsettiğiniz winamp'ı kullanma şeklinizle aynı oluyor.

 • spades @spades46

  @leventp acaba İtü için lisenin uzantısı demiş ama acaba neden merak ettim. Ben İtü Elektronik ve Haberleşme 2017 mezunuyum. Diğer okullardan daha az sosyal olabilir ama lise gibi davranılmadı hiç. çoğu hoca derse kim girip çıkıyor ya da fırça atan bi hoca görmedim. Genelde yoklama da alınmaz. Tek bir örneğini gördüm Ali Toker o da emekli olmuş.