Paylaş Paylaş

Şık, ince, küçük, HP Envy 110 yazıcı incelemesi

HP Envy 110, alıştığımız yazıcılardan oldukça farklı. En iyi yazıcı olma iddiası yok ama en şık olma iddiası var ve bu konuda çok başarılı. Performanstan ziyade, şık bir ofiste yer almayı hak eden bir ürün ortaya çıkmış.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Mağdur

  Videonuzu buradan izleyemiyorum mp3 den dinliyorum , Youtube'dada izleyemedim

  240p'de istiyoruz ..... (Malum akk 1mbs :D)

 • Deep_veeD @deep_veed

  Yazıcılarda karmakarışık olmaya başladı. Sinema PC leri gibi görünüyor ama fonksiyonel bir yazıcı gibi gelmedi bana. Hızlı değil, kaliteli fotoğraf basmıyor, ucuz da değil. Kim alır, ev yada ofisinde şık bir görüntü isteyenler. Böyle bir şeyi daha çok bayanların tercih edeceğini düşünüyorum. Beyaz bir I-Phone yanında güzel görünür.

 • Yasin Tozkoparan

  Ağırlığın üzerinde bu kadar durmanıza anlam veremedim. Sonuçta sırtımızda taşımıyoruz . Bence fiyatını haketmiyor.

 • salih kutlu

  büyük ihtimalle denge sağlamak için kafa hareketlerinde masayı sallamasının önüne geçmek için ağırlıkla balans yaptılar.

  • salih kutlu

   normalde 3-4kg olan printerin kafa hareketleri masayı baya silkeler anca böyle bastırmış olabilirler.Bilemiyorum tam içini görmeden birşey söylemem. Ama normalde okadar ağır olmadıklarına göre fuzuli koymamışlardır o ağırlığı. Benim tahminim bu yönde.

 • filmkoparan

  günaydın,

  1hafta önce hp'nin 75 tl ye aldığım yazıcısıyla aynı performansa sahip bi ürün ne kadar şık olursa olsun bu parayı vermem. türkiye pazarında hedef kitle belli. dış görünüş meraklıları ve konudan anlamayan para sahibi bilinçsiz tüketiciler.

  hem kullanım kolaylığı hem de sağlamlık konularındaki şüphelerimden ötürü bu ürünün ofislerde pek tercih edileceğini düşünmüyorum. bi de, hangi yönetici ofislerde sosyal ağlara erişimin engellendiği bu dönemde elemanları facebook fotolarını bastırsın diye printer alır.

 • Recep @recep

  Günümüz şartlarında 300 dolar ciddi bir miktar. Penir ekmek gibi satmaz heralde ama az da olsa arayan için bulunması güzel birşey.

 • Tugay Bağcı @tugaybagci

  Özkan abi kartuşlar için 2060 politikası tüm ürünlere uygulanacak dedi, bu eski ürünleride kapsıyor mu yoksa yeni ürünleri için mi geçerli ben 2050 kullanıyorum..

  • Bedircan Erşahince @bedircan

   Bu soruya katılıyorum ,konuyu aydınlatırsanız seviniriz yazıcımı çöpe atmak üzereyim...?

  • Tugay Bağcı

   Selamlar,

   Cevabı ve haberin kaynak adresini bekliyoruz.. 🙂

  • 1lackice

   Bu sorunun cevabı yazıcınızın ne kadar eski olduğuna göre değişebilir. 4 yıl önce aldığım HP nin F4280 yazıcısı (incelemedeki ürünle aynı kartuşu kullanıyor) 300(CC640EE)16$(33tl) ve 300XL(CC641EE)31$(66tl) modelli kartuşlarını kullanırken ucuz kartuş politikası sayesinde 300b(CC636EE)12$(24tl) diye listeye yeni bir kartuş eklendi. HP'nin sitesinde yazılan verilere göre 300 ve 300b modelleri 200 baskı 300XL ile 600sayfa baskı alınabiliyor. XL modeline alternatif bir ürün gelmese de normal boyuttaki kartuşlara fiyat olarak alternatif getirmiş durumda. Elinizdeki modeller için http://bit.ly/IAnDq1 adresinden uygun fiyatlı alternatifi olup olmadığına bakmakta fayda var.

 • Batucan

  Merhaba,

  Güzel bir yazıcıymış.

  Anlatımda güzel olunca daha güzel oldu.

  Saygılar.

 • ekenciz @ekenciz

  Yazıcıyı bir teknomarkette şöylecene inceledim. En önemli özelliği çift traflı tarama yapabiliyor olması. Eğer çift taraflı baskı yapan yazıcılar yaygınlarşı ve kağıtların arka yüzü de kullanılmaya başlarsa kağıdı çevirmeye gerek olmadan taranması güzel ve vazgeçilmesi zor bir özellik olacaktır. Ancak geçen gün tanıtılan 3 boyutlu tarayıcılı yazıcının kamerası geliştirilir ve taramaya ihtiyaç duymayacak şekilde kitapları ocr'a uygun halde bilgisayara katarabilcek hale gelirse ikisi birbirini tamamlayan iki ürün olarak HP'ye benden bir aferin kazandırabilir. Şık ancak pahalı bir yazıcı ve bence de değeri kesinlikle 100 liraya yazıcı alınabilecekken bu fiyatı haketmiyor. Yazıcı üreticilerine tavsiye iyi yazıcı yapın 200 lira isteyin, kartuşunu da on liradan fazlaya satmayın, bu durumda hala dolumcu arayacaklara da malınızı satmayın. Toner fiyatı da 50 lira olsun. Millet kaliteli baskı görsün siz de kazanın nihai tüketici de kazansın. Hatta dolumcular sizin ürünlerinizi satıp onlar da kazansınlar.

 • Kartalhan

  Şık bir yazıcı fakat standart kullanıcılar için fiyat olarak uygun değil.

  *Bu arada anketlere de katılmayı unutmayalım! 🙂

 • Anıl

  Bu özkan beyin bahsettiği turkcellin faks hizmeti neydi? ...mesaj servisi diyor ama o ...yı birtürlü anlayamadım 🙂

Benzer Videolar