Xiaomi Piston 3

#akış Arkadaşlar kısaca kulaklık hakkında düşüncelerimi paylaşacağım.Fotoğraf çekme imkanım olmadı ama her yerde bulursunuz zaten fotoğrafı.

Öncelikle ürünü n11'den semers adlı mağazadan 80tlye aldım.Piston 2 ile kararsızlık sonucu piston 3 ü seçtim.Bazı yerlerde piston 2'nin daha iyi olduğu yazılmış.Piston 2'nin fiyatı da 60tl civarında idi.

Ürünün kutu tasarımının çok hoş olduğunu heryerde okumuşsunuzdur ama kutusunu kullanmayacağım için bu benim için çok bir şey ifade etmiyor.

Daha önceden kullandığım kulaklık Pioneer SE-MJ51.
Kulak içi kulaklıklara hep ön yargıyla yaklaştım.Denediğim kulaklıklar hep boğuk ve bass ön planda geliyordu.Bu kulaklıkda ise ses netliği daha iyi ve bass dengeli geldi kulağıma.Yüksek bass seven arkadaşlar eleştirmiş ama kardeşim git o zaman subwoofer'a daya kulağını 🙂

KULAKLIK KESİNLİKLE FİYAT PERFORMANS ÜRÜNÜ DEĞİL.Abartili yorumlara kulak asmayın.Kulaklığa biçtiğim maksimum değer 40-50tl civarı.Sesin net olduğundan bahsetmiştim ama bu kulak içi kulaklıklara göre bir netlik.Yani bir Philips SHS 4700 nin bile ses netliği ve derinliği daha yüksek.

Tasarım konusunda herhangi bir şikayetim yok.Hafif eğimli yapısı güzel olmuş ama nedense yalıtımı bozduğunu düşünüyorum.Kulak içi kulaklık demek dünyayla ilişkimi kesmem demek.Maalesef onu bu kulaklıkla yaşamak pek mümkün değil:(

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Bu ürünle ilgili tüm incelemeler