Turkcell'in CEO'su beni engellemiş 🙁
#akış #KonuDışı

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Gardrop Fuat @gardrop-fuat

  yerli uçağa ve otomobile laf atınca boyun mu uzadı genç.

 • Orcun @orcun

  @mkarakaya506 Siyasete alet edip seçim vaadiyle kandıranlar suçsuz mu ? İnsanları kandırıp kandırıp kendilerini yalandan pohpohlayanlara kızalım. Sade vatandaşa değil çünkü adam haklı sen yüzde yüz yerli deyip her şeçimde vaad verirsen insanlarda böyle haklı olarak çullanacaktır.

 • supernova @supernova

  % kaçı? onu açıklasınlar bir önce, yerli mi yersiz mi ona biz karar verelim.

 • Gardrop Fuat @gardrop-fuat

  burda yerli ve milli bi politikacı olmak bile olay. abdde adam avrupaya gidip memleketini kötülemiyor. hainlik yapmıyor. o yüzden burda bunlar siyasi malzeme.

 • Orcun @orcun

  @mkarakaya506 Tabi ki hiçbir ülke yüzde yüz yerli işte bilmemne zaten yapamaz. İlla ki çine almanya işte amerikaya vs. bir ticari ilişkin olacak. Ama benim sinirimi bozan husus dediğim gibi siyasilerin sanki kendi cebinden ödeyip ballandıra ballandıra anlatmaları yani, ben bir almandan siyasetçisinden böyle şeyleri görmedim. Yada bir amerikalı siyasetçi vs. zaten bunların görevi halka hizmet etmektir. Sanki lütfeten karısının kızının bileziklerini bozuyormuş veya kendi cebinden ödemiş gibi yok bilmemne yaptık, işte gittik .... açtık vs. vs. yahu görevin zaten senin seve seve yapacaksın. Geçen seçim dönemi neydi ya uzay gemisi yapıyoruz diyen mi ? işte yok arabamız hazır 2019 da yollarda diyen mi ? ohooooo buradan uzaya kadar üst üste dizsen yalanların boyu olmuş.

 • RMD @rmd

  ya anlamiyorsunuz ya da işinize gelmiyor , insanların laf söyledikleri nokta şu , bu adamlar çıkıp şov yapmak icin ne diyorlar ? yerli milli peki bu kelimelerin anlamı ne ? şimdi bu adamlar çıksa deseler ki biz uçak yaptik aha da burda kimse demez ki ya arkadaş bunun motor RR dan almissiniz ama çıkıp yerli milli gibi saçma sapan şov amaçlı konuşuyorlar millet de çıkıp diyor ki ulan madem herseyini sen yaptin bunun bilmem ne parçasını niye gidip almn bilmem ne firmasından aldin
  bu salak saçma kelimeleri biraksinlar bu tartışmalar biter ayrica hiç bir koreli girma da biz yerli ve milli tank yaptik dememislerdir herhalde

 • Burak Yirmibeşoğlu @burak25

  Cocuk tacizcisi bir serefsiz olsaydin bas ustunde tutarlardi bu adamlar seni.