Çalışan, üreten adamın yaptığı işle ilgili eksiğini bulamayanlar yok arkadaşına böyle davrandı, yok egosu yüksek, yok kendini beğenmiş gibi ölçü birimi işkembe olan tanımlamalar üzerinden saldırmaya bayılırlar.

Bu tipler herkes birbirine düşman olsun ister zira nefret ile beslenir, başarısızlıktan zevk alırlar. Levent ağabey ve Hamdi arasında geçen bir şey varsa da arkadaşlardır, bugün birbirlerine kızar yarın oturur konuşur anlaşırlar.

Bu içi zehir dolu, kafasında kurguladığı senaryolar üzerinden insanlara yüklenen, oturduğu yerden eline verilen klavye ile nefret saçmaktan başka bir işe yaramayan kişilerin son bulduğu bir gelecek dileklerimle. #akış #HamdiAbiFANClub #HamdiAbiGündeme

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Mesut Çevik @mesutcevik

  Sizin bizim mi? Türkiye burası her yerde var bu tipler.

 • cihat emre @cihat-emre

  heee işte akl-ı selim bir açıklama ergence değil

 • unlucky88 @unlucky88

  Mesut bey, sizi bu davranisinizdan dolayi tebrik ederim.
  Guzel bi empati ve saygi gostergesi oldunuz. @mesutcevik

 • PCMODTR @pcmodtr

  Teknoloji meraklısı olduğun için takıp ettiğin bir çok site var benim yargıma göre teknoloji ile ilgilenen kimse açık fikirli,yenilikçi,zeki, vs gibidir. Nede olsa son kullanıcıyım paramı zamanı mı ilgimi veriyorum.Kaliteli içerik istemek hakkım lakin çok emek verilerek hazırlanan içeriklerin seviyesiz ucuz içeriklerin gerisinde kalarak gereken karşılığı alamadığınızı da farkındayım.
  Teknoloji ortamı genişleyip çok fazla insanı kapsamaya devam ettikçe açız beyinler sosyal medya forum sitesi teknoloji sitesi geziyor. Boş adamın boş vakti de çok oluyor. Editörlerin şu her yazılana cevap vermedikleri durumu benimsiyorum ve her önüme geleni ciddiye almıyorum.
  Teknoloji sever her arkadaşıma konuya uygun davranmalarını tavsiye ederim.

 • Paralelport @paralelport

  @mesutcevik arkadaş mealen "sizin sitede bizimkilerin muhatap olduğunun bin katı var bunlardan, sizin ekibin gücünü şimdi anladık" diyor 🙂

 • Berkcan GÜL @brkcngul

  Mesut abi, bence bu tablodan sen de kendine bir şeyler çıkar. Sanki yanında çalışanlara karşı sen de pek hassas değilsin. Sizin oraları 7 senedir takip ediyorum, naçizane bir takipçi tavsiyesi. Sayende çok şey öğrendik, yıllardır izlediğimiz bir yüzsün. Maksadımı ele almadan önce acaba dersen hepimize faydası olacaktır.

  Saygılarımla

  • Mesut Çevik @mesutcevik

   Sizin kaçırdığınız nokta, bizi ekranda gördüğünüz sürenin 100 katı biz ofiste bu dostlarla bir aradayız. Çekilen videolarda her şeyi elden geçirip size öyle sunuyoruz içerikleri. Eğer içinde bize göre bir saygısız durum olsa keser atarız haberiniz bile olmaz.

   Arkadaşlar arasındaki şakaları veya takılmaları anlamayabilirsiniz bu normaldir olabilir fakat senaryo üretip bir tarafın avukatlığına savunmak saçmalıktan öte değil.

   Televizyonda birbirinin yüzüne gülüp arkadan iş yapanların yarıştırıldığı, adam satana ödül verildiği programları izleye izleye herkes kendini yorumcu, uzman ilan etti. Gerçek dünya televizyon ekranından farklı.

  • Berkcan GÜL @brkcngul

   @mesutcevik Prensip olarak televizyon izlemiyorum. Nedenlerinden bazıları senin sıraladığın sebepler Mesut abi. Desteksiz sallıyorsun, nereden bileceksin sen, bilecek olsan ben bilmene izin vermezdim zaten demek istemişsin. Samimi konuşuyorum saydıklarından hiçbiri değil. Burada bak Mesut abi burada böyle olmuştu şurada böyle olmuştu demek ne bana yakışır, ne de böyle bir şeye gerek var. Bir açıklama yapma zorunluluğu hissetme. Bu mecrada kaliteyi ön planda tutan adamlardan biri olduğunu biliyorum. Bu eleştiriyi yaptıktan bir gün sonra video yayınladığında izleyenler arasında olacağım. Peki o zaman, bana öyle gelmiştir diyecek kadar muallakta olsam zaten eleştiri yapmam etik olmazdı.

   Yorumcu da değilim, uzman da değilim. Aslında senin karşında da değilim. Sadece eleştiriyorum, ondan bunu anlamak istemiyor olabilirsin. O yaptığın toplum eleştirilerinin hepsini bir bir ben de yapıyorum. Kendin de demiyor musun, bizi takip eden kitle başkalarına benzemez, sayıya değil kaliteye önem verdiğimiz için takipçimiz de niş diye. Tamam işte. Bak beni emin olmadığım bir konuda sallamakla eleştirdin. Ben yıllardır neredeyse her videonu izledim. Aslında seni tanıyorum. Yine bir videonda "Eşimle yemek yiyorum, yanımdan biri geçerken afiyet olsun mesut abi diyor. Onlar seni tanıyor ama sen onları tanımıyorsun. Garip bir durum." demiştin. Ben seni tanıyorum. Ama sen beni tanımıyorsun. Yine de benim sana eleştirim sallamak olurken senin bana dolaylı olarak yorumcu, uzman demen normal midir 🙂

   Gerçekten bir cevap beklemiyorum. Takip ettiğim, sevdiğim bir insanla kavga eder gibi tartışmak beni üzer. Yalnızca gözüme batan şeyler hakkında yeri gelmişken konuşmak istedim.

   LP'yi de çok severim. Ama bu olayda en çok eleştirenler arasındayım. Çünkü kendisine yakıştıramadığımız bazı şeyler var. Aslında çok saygılı, efendi bir insanken böyle apaçık pürüzlerin olmaması gerekiyor. Her hafta gündemle yiyen/içen, her gece video gelince izleyen bir TS takipçisiyim ben aynı zamanda. Kendi adıma konuşuyorum, bağcıyı dövmekten çok uzağım. Kaliteli içeriği sonuna kadar desteklemek gerekir deyip entrika kovalamak, sanal kocakarılık yapmak zannediyorum ki tutarsız olacaktır. Burada amaç TeknoSeyir'i bir arada tutmak. Sen de bilirsin ki burası kapanmaktan son anda döndü ve Hamdi abi ile yeniden yapılandı. Değeri ve kıymeti büyük. LP ise buranın yüzüdür, sen DonanımHaber'in nasıl yüzüysen. Entrika kovalayan, yıkımdan zevk alan takımın varlığını inkar etmiyorum yalnız. O topluma açık her olayda olacaktır. Dünyanın her yerinde görülen insan tipidir ve sen de bundan şikayet etmişsin. Kurunun yanında yaşı da yakmazsan senle aynı fikirde olduğumu belirtmek isterim.

   Saygı ve sevgilerimle

  • Aykut Ç. @aykut

   @brkcngul Mesut abinin nesini gördünüz yahu 🙂 canlı yayınlarda (hazırlık aşamalarında) vs yanındaki çalışan arkadaşlarıyla hep pozitif, güler yüzlü hele herşey iyi giderse deymeyin keyfine :), ki güler yüzlü de olmayabilir sonuçta bu bir iş, arka planda ne olup ne bittiğini kimse bilemez, onlar birbiriyle mesai halinde aralarında ki ilişkinin nasıl olacağına karar verirler, insanların buna karışması lüzumsuz.

 • TeknoBurak @teknoburak

  Dün gece ki kavga senaristlerini, Twitter'da orta-doğu yorumculuğuna davet ediyorum. Buradan çok Ömer Turan çıkar. Allah akıl fikir versin,LP ve HK bunları okuyup iyi gülmüşlerdir.