@gamsizm Murat abi ufak bir fikrim var ama neden yapmadığınızın cevabını ben bulamadım siz söylersiniz diye umuyorum..Android ve İos için bir Teknoseyir programı yapsanız ve bu ücretli olsa ( mesala 10tl ) gibi bunu alanlar normal sitede de plus üyelik sahibi olabilse olmazmı ?? Yada bu şekilde olsun demezseniz aynı prograın içinde plus üyelik olamazmı ?? yayın akışını yine youtube çinden verebilecek bir program rahatlıkla yapılabilir..Hem vergilendirme hemde plus işi halledilebilir.. Şirket ünvanlarınız da böyle bir olay yoksa bile ticaret odasında ufak meblağlar ile halledilebiliyor.. @gamsizm özellikle yorumunuzu bekliyorum teşekkür ederim..

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • brkysvnc @brkysvnc

  @hkellecioglu @leventp @gamsizm

 • Murat Gamsız @gamsizm

  Olabilir belki araştırmak lazım. Da sorun o değil. Plus içerik üretecek durumda değiliz şu an.

 • cleet @cleet

  Abi hazır takip ediyorken sana birşey de sormak isterim..Bizim bir ambalaj fabrikamız var..Teknoloji merakımız da üst seviyede olunca google cardboard u aldık baya bıçak çizimleri ile filan uğraştık ve geliştirdik..Artık her telefona olabilen lensleri oynayan her göze göre her açıya uyum sağlayan bir hal aldı.. Tamamen hazır olunca size seri üretim öncesi incelemeniz için yollamak isteriz..Kabul etmez isenizde alınmam bizimki biraz maliyetine satış ve bunun olabilirliğinin ispatı gibi olacak..Şimdiden teşekkürler murat abi @gamsizm

 • cleet @cleet

  Çok teşekkürler abi ay bitmeden bitirip kargoya vereceğim inşallah..

 • Recai @recai

  @gamsizm
  Bence Android ve IOS icin uygulama veya dergi benzeri birsey ciksin ayda bir uyelik yenileyecek sekilde.
  Destek olacak kisi onu satin alir. Böylece kolayca destek olabiliriz

 • Hamdi Kellecioğlu @hkellecioglu

  Android ve iOS uygulamalarını paralı yaparak üyelik yapmanın maliyeti site üzerinden kredi kartı ya da diğer ödemelerle abone yapmaktan fazlaya geliyor. Uygulama marketleri kabaca %30 komisyon alırken kredi kartında bu komisyon oranı %5'lerde, mobil ödemede %15'lerde. Yani bir uygulama yazıp bunu parayla satmak plus üyelik için çok anlamsız bizim açımızdan.

  Peki bedava uygulama neden yok. Bunun da cevabını biliyorsunuz iş gücümüz şu an için yeterli değil. Uygulama dediğiniz zaman her işletim sistemine farklı bir şey yapmak ve her birini güncel tutmak gerekiyor. Bu da şu an için altına girebileceğimiz bir yük değil.

 • cleet @cleet

  @hkellecioglu yorum ve bilgilendirdiğiniz için teşekkürler ben bu işin bukadar maliyetli olacağını bilmiyordum.. Murat abinin dediği plus içerik olayıda çok doğru..Plus içerik olabilecek ürün de yok zaten piyasada..Allah kolaylık versin ve bilin ki destek olunacağı zaman sonuna kadar arkanızdayız..