Bildiğiniz 18 yaş altı kripto para alım satım platformu var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • kei @kei

  yaşın küçükse git kızlarla ye o parayı benden sana abi tavsiyesi. o yaşlar bir daha gelmiyor

  • kei @kei

   @orcun o anlamda dememiştim ama o işlerde çok temkinli olmak lazım tabi. Milletin hayatı kayıyor genç yaşta.

  • arandur @arandur

   17-18 yaşlarında insan kendisini olgun oldum sanıyor ama aslında bildiğin çocuk hala. Günümüzde ergenlik 25-26 yaşlarına kadar sürüyor, buradan hesaplasın herkes. Çalışıp çabalayıp ana babadan uzaklarda, kendi ayakları üzerinde durmadan pişemiyor insanlar.

  • Egemen @egemenkaya100

   tavsiyenizi zaten elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum ama bildiğiniz 18 yaş altı kripto para alım satım platformu varsa söyler misiniz?

  • kei @kei

   @egemenkaya100 Dostum hangi ekonomik bilgi birikimiyle yatırım yapmayı düşünüyorsun? kripto parayı hayatında ilk ne zaman duydun, kripto para hakkında ne biliyorsun? örneğin sybil attack nedir biliyor musun? senin alacağın kripto coin bu saldırıya karşı nasıl bir koruma yöntemine sahip biliyor musun?

   bunları bilmiyorsan bilmediğin etmediğin bir şeye neden ailenin parasını yatırıyorsun? hiçbir karşılığı yok çünkü yarın "balinanın" biri bitcoine 100 dolara bile düşürebilir ve hayır tekrar çıkaracağının garantisi yok. Tesla'nın bitcoin alması seni yanıltmasın o adam tüm bunları kriptolar yasaklansın diye yapıyor. doge pumplaması bile resmen "SEC bunları görsün ne kadar basit manipülasyon yapabiliyorum anlasın" diye. Kendisi tesla üzerinden borsada şamar oğlanına döndüğü için borsacılara gıcık ve regülasyon istiyor.

 • Omer @omerf97

  Ibanima yolla ben sana atayim 😀

 • 4ever @joe

  Yatırım yap 30larında kendine şükredersin. İster borsa ister kripto para. Borsa da olabilir annenin üzerinden yap olmadı gedik yatırım hesap açması çok kolay uzaktan bir iki evrak yolluyorsun bu kadar. Saçma sapan git şunla ye git bunla ye diyorlar. Yarın öbürgün kız babası olunca namus bekçisi kesilirler.

 • Pablo 'Definitive' Vader @definitive

  Yok, ebeveynlerinize durumu anlatıp ikna edin onlar hesap açsınlar kullanın. Kendi aileni bile ikna edecek seviyede bilgi ortaya koyamıyorsan @kei 'nin önerisini dikkate al. 🙂