Mouse çift tıklama yapmaya başladı. Çöp mü oldu şimdi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Doğu @doguu

  G300s farede aynı sorunu yaşamıştım.Logitech'e yazdım yenisini gönderdiler.

 • Mert Ahmet Altıparmak @m-ahmet

  ben de yenisini aldım logitechten fakat tozlanmadan da yapıyor tuşları acık ayırıp üfleyince düzeliyor fakat bir süre sonra gene yapacak aynısını switchleri değiştirmek falan lazım, logitechten bir from oluşturun yeni mouse gönderirler eskisi de atmayın switchleri yedek parça yaparsınız 6 tuş var 2si çok kullanılıyor geri kalan 4ü güzel yedek parça olur 😉

 • empty @empty

  Temizler kullanırsın duvara vurur yine kullanırsın. Ama idarelik işte. Bir süreden sonra hiç düzelmiyor.

 • Synth @synth

  Benim M705 de yapıyordu. Logitech'ten garanti desteği alamayınca kendim onardım switch'in içini açıp. Farenin modelini yazıp bir araştırın, nasıl yapıldığını gösteren videolar çıkabilir.

  Video: https://www.youtube.com/watch?v=V66Cd2Y4IPs

 • Orcun @orcun

  Sağolsun TS'den bir arkadaş bana mouse yolladı, söktüm parçaladım switch'i değiştirdim. Hemen geri topladım canavar gibi çalışıyor. Değecek bir mouse ise hertürlü uğraşılır, ha ama yok zaten 10 liralıktı vs ise o durumda değmez.

  • Orcun @orcun

   @massive-attack Değer. Hatta omron switch alınır yapılır. Gerçi bende dağıtana kadar baya uğraştım. Cep telefonu bu kadar komplike değil adamlar mouse için envai çeşit şeylerle uğraşmışlar.

  • Orcun @orcun

   @rambo Çok kötü ya, ben logitech'e zaten ifritim, tövbe ettim birdaha mouse klavye vs almadım. Support üzerinden herif bana içine basınçlı hava tut diyor vs. koca firmanın önerdiği şeye bak ? kırdım dedim al bu da resmi birdaha da logitech birşey evime almam. Yenisini hemen yolladılar buradan da kutuyu açmadan bir arkadaşa sattım. Klavye alırsın tuşları ölür K360'da öyle oldu 2 kere değişti. K120 vardı aynı bela set olanı vardı mouse öldü vs. vs. vs. kıyacan bu razer mesela insanlar niye alıyor anladım. Adam omron switch koymuş ve mouse 2013 model, anca bozulmuş vs. değiştirdim mesela cayır cayır çalışıyor. Lazer ya birde şunu farkettim raporlamasından mıdır nedir ? daha önce hiçbir logitech fare işte ucuzu pahallısında görmediğim bir akıcılık varmış. Bunu ben hemen başka fare takıp onda pencere sürükledim öyle farkettim aha dedim biri fps düşük gibi atlaya atlaya yapıyor öbürü yağ gibi vs. klavyeyi de böyle sessiz bulursam birde tabi maddiyat işini çözersem kaliteli alacağım.

  • Cemre Bayrak @flagbearer

   @massive-attack g900 de çok parçası var baya uğraştırmıştı beni tamir etmek ama g700 g500 çok daha zordur tamiri

 • Rasko @rasko

  Elinden geliyorsa eski tuşu söküp yeni tuş lehimleyebilirsin. Aliexpress'te bolca bulunuyor. Ucuz bir şeyse hiç uğraşma.

 • Cemre Bayrak @flagbearer

  arkadaşlar tecrübelerime dayanarak söylüyorum omron yerine huano blue switch kullanın daha uzun ömürlü ve sorunsuz.