Bu değerler nasıldır, ps4 var fakat steam deki indie oyunları oynamak istiyorum. Bir de YouTube - Netflix - tarayıcı dan flash oyunlar vs.
500 TL fiyatı var

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Oktay @l0st

  Bunun yerine bir tablet almayı düşünebilirsin. Üzebilir seni bu cihaz ama diğer arkadaşlarda yorumları yapsın süzersin ona göre alırsın.

 • Agab @agab

  Çok kötü. Youtube açarken bile kanser edebilir. Linux falan kurulursa ancak kurtarır fakat onda da kaç tane indie oyun destekli?

 • MH. @mhcycle

  z8350 aşağısına bakma derim.ilk çıkan atom işlemci serisi kanser eder

 • Orcun @orcun

  @mstcn2457 Bunun bende lenovo olanı vardı birebir aynı özelliklerdeydi. Yaklaşık 9 ay takıldım o aletle, özellikle internette 2 sekmeden fazla açarsan açtığın her sekmede sekmeyi yeniliyor.

  Mesela olur ya youtube'dan izliyorsun dedin dur face'e bakayım facebook bu arada köpek gibi kasıyor neyse baktın diyelim, o youtube'dan kaldığın durdurduğun video baştan oynatılıyor sayfaya f5 yapmış gibi oluyor. Bellek yetmiyor çünkü o yüzden böyle.

  Netflix mesela bende takıldım biraz aç izle ama arkada hiçbir iş olmayacak 720p belki oynatıyor bazende kare atlayabiliyor başıma geldi. Flash oyunları zaten geç tarayıcı açıkken alet kasıyor ne flash 'ı o dandik defance oyunları bile kasıyordu bende oynuyordum çünkü oradan biliyorum.

  MS store'da oyunlar vardı basit dandik onlarda bile yer yer kasma vardı, hani parana yazık günah onu diyebilirim. Şu 500 liraya 2-3 nesil i3 i5 makine al şunun performans olarak rahat 3-4 katı falan oluyor. Eyvallah ufak 32 gb mmc hafıza yüzünden de hızlı açılıp kapanıyor ama o hafıza da artmıyor. Micro sd takarım dersen bilemem.

 • MesutCan Göney @mstcn2457

  Saolun yorumlarınız için, en güzeli bulaşmamak.
  Acelesi yok zaten merak ettiğimden sormuştum. Tablet önerenler olmuş ama ben steam yükleyebileceğim windows 10 cihaz arayışındayım. Maximum indie oyun ağırlığını kaldırabilecek bir şey düşünmüştüm. İleri tarihlerde 1000 - 1500 civarına İ3 lü cihaz bakarım.

  • Orcun @orcun

   En mantıklısı şöyle 5. 6. nesil i3 lü bir makine bu cihazdan rahat 10 kat performanslıdır. Ha tabletinde iyileri var ufak cihaz istersen galaxy book mesela o da windows 10 ama işlemcisi de hafızası da herşeyi bundan çok çok daha iyidir. Bu arada yani 600 700 lere de çıkarsan dediğim gibi 2. 3. nesil i3 ler tonla vardır hatta i5 daha çok vardır. 🙂

 • Gio @gio

  Sıfır olması önemli değilse bu fiyata daha iyi performanslı ikinci el notebooklar bulabilirsiniz.

 • Mlih @melih-atmaca

  Bende biraz araştırmıştım hocam Celeron veya pentium lu modeller daha iyi 3-4gb ramli modellere bakın bence (laptop olan modelleri) Tabi onlar bin tl civarında maalesef

 • protego @protego

  2GB Ram ile zor. Windows'u zor çalıştırır o

 • cestlavie @cestlavie

  bende var benzeri bi hometech wordde yazı yazarken çöküyor.

 • Furkan Emir @furkanemir

  2. El ipad air veya ipad mini 2 alıyorsun tertemiz