Arkadaşlar bu 3D Max veya maya neden bukadar Pahalı ? Daha ucuza alabileçeğim bir yol var mı tam lisans olarak yıllık falanda Olmasın .

Hani yoksa ilaçlı Sürümü indirip Öğreniçem .
Lazım olduğunda yıllık alaçağım tek çare . Tabi modelleri ve animasyonları hızlı Üretmek gerekecek (haha) 😀 . ( 2 Seçenek mantıklı geliyor neyse)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar Tekso Seyir Ahalisi !!

Hani bunu buraya Tekrar birsey yazmak gelmedi icimden ama eger aranisda programcilik yazilim gibi isler ugrasan bir var ise bir sorum olacak.
( belki bir Mühendis var ise ,)

Sorum : Matematik belkide öylede böyle gerekecek bi noktada ,
Tüm Matematik konulari ile ( temel'ler dahil) kaynak nerden bulabilirim ve ögrenilmesi gereken konular neler.

okuldan ziyade hobby diyebilirim fakat hobby bu isin icinde degil 😀 . ön hazirlik diyebiliriz belki. yarin bu konuya/mesaja tekrar bakacagim .

Ilgilenen/ilgilenmeyen veya sadece okumus olanadara Tessekürler simdiden.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aral Game: (Aral Boykot) Oyun Fiyatlarını Evrensel Kabul Edilebilir Fiyatlara Çeksin, Bu Çağrımızı Dikkate Almadığı Taktirde Tüm Oyuncuları Boykota Davet Ediyorum

Yıllardır oyuncuların cebinin sömürülmesine sessiz kalmamak için imza topluyoruz. Ülkemizde Orijinal oyun alımının artması için, hiç bir çalışma yapılmamasına rağmen, bir de üstüne caydırıcı fiyatlarla, insanlar uzaklaştırılıyor. Geçtiğimiz aylarda bildiğiniz...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Emre Mert KARACA @mert41994

    Ne yazık ki baya alıcısı da var adamların. Ne kadar imza atmış olsamda Aral'ı durduracak bir şey yok, İş oyun firmalarında bitiyor. Firmalarda şu bilincin oluşması lazım "hee biz Türkiye'de böyle hayvan gibi kurla oyun satamıyoruz, bari 1.5 liraya çekelimde kuru 3 kişiye satacağımız oyunu 10 kişiye satalımda bari kar olsun" mantığı olmalı. Açıkcası ben kur değeri yüksek olan hiçbir oyunu almadım, niyetim olanlar var onları da yurtdışı keyleri ile almayı planlıyorum. Zaten firmalar belli, Ubisoft, 2K, Rockstar ve Capcom. Bunların dışındakilerin hepsinin kuru 1.5 TL. Sadece fiyatı dolar bazında çok düşük olan bazı oyunlarda kur 2 lira alınmış. Misal Valve'in tüm oyunları 1.5 TL kurda iken Half Life 2 TL kur almış.

(modelleme) MAYA 3D 3.900 Euro,- oldugunu görünce ben ...
http://i.hizliresim.com/Bo1WzL.jpg

BeğenFavori PaylaşYorum yap

merhabalar.

mobil uygulama ve oyunprogrammlama icinin hangi diller ögrenilmeli ? (mobil/pc)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9

#Oyun #GTAV
GTA V (5) KASIM 18 Cikiyor RESMI !!!!!!!

Yapılan duyuruya göre [b]Grand Theft Auto V'in PS4 ve Xbox One sürümü 18 Kasım'da çıkışını yapacak. Oyunun PC sürümünün çıkışı ise gecikmeli olarak 27 Ocak'ta yapılacak. GTA V'in yeni sürümü, PS3 ve Xbox 360 sürümlerine nazaran daha güçlü içeriklerle piyasaya çıkacak.

Daha gelişmiş uzaklık çizimleri ve daha yüksek çözünürlüğün haricinde oyunun yeni nesil ve PC sürümünde,

- Yeni silahlar, araçlar ve aktiviteler
- Daha gerçekçi doğal hayat
- Daha yoğun trafik
- Yeni ağaç, yeşillik sistemi
- Daha güçlü hasar efektleri
- Daha gerçekçi hava efektleri bulunacak.

Bunların haricinde GTA V'in yeni halinde radyo istasyonlarına 100 yeni parça eklenecek.

GTA V'i ön siparişle satın alan bütün oyunculara GTA V ve GTA Online'da harcayabilecekleri 1 milyon dolarlık ekstra para sunulacağı belirtiliyor. GTA Online demişken, oyunun multiplayer modundaki kişi sayısının 30 oyuncuya kadar çıkarılacağı açıklanmış. Ek olarak, oyunun yeni nesil sürümü için yeni bir video da .
PS4 icin daha da fazla icerik olacagi söyleniyor.

YENI NESIl VIDEOSU°°°°°

[i]Videodaki grüntüler PS4'ten kayit edimlistir.[/i]

https://www.youtube.com/watch?v=rb1vOrm9SX4

Grand Theft Auto V: “A Picket Fence and a Dog Named Skip”

Rockstar Games is proud to announce that Grand Theft Auto V will arrive on the PlayStation 4 and Xbox One on November 18, 2014 with the PC version to follow January 27, 2015. Grand Theft Auto V for...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Knight Online'da temizlik vakti başladı - Knight Online - Merlin'in Kazanı

Knight Online'da temizlik vakti başladı - NTTGame'in forumlarından yaptığı açıklamaya göre, Knight Online tarihinde bir ilk olan NPT kullanan klanlara yönelik altıncı ban operasyonu tamamlandı.Bununla beraber, Knight Online
BeğenFavori PaylaşYorum yap