Dostlar selamlar,
Elimdeki eski asus zenfone5 (a501cg)'i custom rom'dan stock rom'a döndürmek istiyordum. Bir youtube videosundaki gibi twrp'den wipe data system cache yaptım ancak işler ters gitti ve telefon sürekli unable to mount cache unable to mount system hatası verdi. Tekrar başka bir custom rom yükleyeyim dedim ancak onda da hata verdi. Twrp harici birşeye giremiyorum. Ne yapabilirim
hata ekranı: https://eksiup.com/p/8i2584483xo8
Not: telefonun usb port data konektör olarak çalışmıyor /bilgisayarı görmüyor

#zenfone #bootloop #Brick #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herkese selamlar,
Honor 9 Lite ile Honor 8a arasında kaldım. İkisi de a101'de 1199 tl. Hangisini tavsiye edersiniz? Ya da başka bir öneriniz var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Son ISS oyunlarından sonra #turknet 'e çağrımdır: "Fiyatını sabit tut yiğidim, kampanyan çakalları ürkütüyor" #akış #AKK #AKN #AKKyeHayır

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#turknet #akış #vdsl #VDSL2
selamlar, adsl'den vdsl'e geçiş sebebiyle internetim sabahtan beri kesik. Vdsl'e geçiş Türk Telekom tarafından yapılacak, 2 iş günü sürer dediler. Acaba yarın sabahtan önce internetin gelmesi mümkün mü? Yoksa sadece mesai saatlerinde mi geçiş sağlanabilir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba, halihazırda 16 mbps 150 gb akn'li Turknet paketini kullanmaktayım. Online işlemlerde 50 mbps vdsl desteğini gördüm ve paket değişikliğini onayladım. Sorum şu olacak, elimde 2 adet adsl splitter var, vdsl'de bunları kullanmaya devam edebilir miyim?
+ Olarak eve düz telefon hattı geliyor, iç tesisatta kablo vs değiştirmem gerekir mi? (Modemde adsl2+ 23.5 mbps ulaşılabilir hız görmekteydim)

#turknet #vdsl #splitter

BeğenFavori PaylaşYorum yap