Bu slotun ne slotu oldugunusöyleyebilecek varmı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

2160p x265 filmleri 6200u işlemcisi olan pcden oynattıgımda kasılıyor. dandik 4k vestell tvde ise sorunsuz çalışıyorlar. pcde bi sorun olabilirmi yoksa normalmi sizce bu durum ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6
 • Ekrem @huseyinekrem

  Oynatıcıyı değiştirmeyi denediniz mi?

 • Berk @brk

  6300HQ de bile kasıyor, gayet normal.

 • sangreal_1905 @sangreal_1905

  H/W açık değildir belki .6200'ün igpusu 4K'da X265'de decoding destekliyor mu önce buna bakmak lazım. Destekliyorsa programların arayüzünden açmalısınız. Eğer desteklemiyorsa ve video bitrate değeri de yüksek ise o işlemci kendi kas gücüyle kolay kolay altından kalkamayabilir. Tabi bu her video için geçerli değil.

  Player olarak hem HW hemde geniş ayar yelpazesi ve desteği hemde software decoding tarafındaki sisteme getirdiği yük durumu vs ekstra özellikler bakımından piyasadakki en iyi player tartışmasız Pot Playerdır. Km Player tarafından ayrılan ekip kurmustu sanırım pot playeri. Km playerı yazan adam pot playerı yazan adam a abartısız söylüyorum gelmiş geçmiş en iyi player 😀

 • ingilizce karakter @ingilizce-karakter

  @sangreal_1905 @madiko @orcun @huseyinekrem @protego
  k lite megapack kurulu bs, gom, vlc, mpc, kuruluydu zaten pot'u da denedim şimdi yine aynı görev yöneticisinden baktımğımda işlemci 100de 100 oluyor. 10 mbit e kadar ki videolarda idare ediyor ama 15 20 lerde akıcılık tamamen gidiyor diyeblirim.

torrenti açıp kapatınca internet kesiliyor modem arayüzünede erişemiyorum modemi kapatıp açınca düzeliyor . normalde veya torrent açıkken sorun yok kapattıgım anda kesiliyor sorun ne olabilir? modemim airties rt206v4

BeğenFavori PaylaşYorum yap