Koca #TeknoSeyir ahalisinin , özellikle yıllardır takip edenlerin hatrına en azından , "@leventp nerede ? " sorusuna açık ve net bir cevabı hak ettiğimizi düşünüyorum. Ben böyle bir cevap ne duydum ne gördüm. Varsa bize de söylesin , ben mi atladım , biz mi atladık ? Ben net bir cevap istiyorum. Altını çizerek söylüyorum "açık ve net" bir cevap hakkımız bence. Sonuçta burada kimse çocuk değil , avutulmaya ihtiyacı yok , ayrıldıysa bu açıklansın. TeknoSeyir'in gidişatı nedir , hangi yolda nereye gidiyor , bunlara net cevaplar verilsin lütfen. Bu kadarını öğrenmeye de hakkımız olsun lütfen. Durmadan oyalıyorsunuz, sizleri çok seviyoruz ama bu durum hiç hoş değil. Umarım sesimi,sesimizi duyarsınız. @gamsizm @hkellecioglu

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 19
 • AsalAdam @asaladam

  Sevgili dostum, ben de dinliyorum gündemleri. Dediklerinde mutabıkız , ama sen altını çizerek sorduğum şeyi hep atlamışsın. Ben diyorum ki zamanı ne ? Yani atıyorum densin ki 20 Aralık'ta gelecek. İnsanlar zaten bu bilgi verilse susacaklar. Kaç inceleme ile geleceğini, özel hayatında neler olduğunu merak etmiyoruz diyoruz. Bu sefer doğru anlatabilmişimdir umarım. Takvim diyorsun ya hani, profesyonellik bozulur diyorsun ya.. Ben de diyorum ki profesyonellik adına KESİN olarak ne zaman dönecek söylensin. Derdimiz bu. Birbirimizi yanlış anlamayalım , burada kimse düşman değil. @atom

 • AsalAdam @asaladam

  @etemedeneze Yanlış anlaşılmasın, Hamdi Abi'yi de seviyorum, ayrıca elinden geleni de yapıyor gayet , bunun bilincindeyim ben. Yetersiz demek zaten haksızlık olur , yanlış anlamışsınız. Ben diyorum ki Hamdi ve Levent Abi arasındaki tercihimi Levent Abi'den yana kullanmak isterim. Sadece bu.

 • AsalAdam @asaladam

  Belkilerle mi hareket etsinler yani ? Ya öyle olursa ya şöyle olursa ? Konu sapıyor bence. Ayrıca diyelim ki öyle bir durum oldu , sitede LP'nin lafına güvenmeyecek, yalancılıkla yaftalayacak çok kişi olduğunu sanmam. Elbet bir kaç istisna olacaktır orası mutlak. Öyle yorumlar olsa bile bu o yorumları yapanların terbiyesizliği olur. Uzun lafın kısası konu çok uzadı. 🙂 O konuda hem fikiriz.

 • AsalAdam @asaladam

  Ve kesin bir tarih yok önümüzde. Dediğim gibi insanlar sormaya devam edecek ve buna kızılmamalı.

CM Storm Mizar, Pitch, Resonar, Alcor, Rapid-i ve Trigger-Z incelemesi

Cooler Master'ın oyuncu ekipmanları ürettiği markası CM Storm'un çeşitli klavye, fare ve kulaklıkları teste geldi. Raid-i ve Trigger Z mekanik klavye, Mizar ve Alcor oyuncu faresi ve Pitch ile Resonar ise oyuncu kulaklığı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 61
 • AranelSurion @aranelsurion

  Kendim epeydir G15 ve 4-5 aydır G500S (öncesinde yıllarca G9) kullanıyorum Logitech 'den. Açıkçası kaç senelik, üretimden çoktan kalkmış G15 klavyemi bile en son sürüm LGS destekliyor, ayarlarıyla, makrosuyla, sanki yeni bir ürünmüş gibi destekleniyor ve kullanabiliyorum. Demek istediğim, Logitech 'den aldığım bir ürün, donanımsal olarak ömrünü doldurmadıkça yazılımsal olarak evladiyelik. Ben şahsen mekanik klavyeye geçene kadar tepe tepe kullanacağım, halen çok iyi bir klavye mesela.

  Videodaki CM yazılımını görünce, aradaki fark çok gülümsetti. Logitech Gaming Software 'ın gelişmişliği, stabilliği, arayüzü ve verdiği kalite hissine karşılık CM 'in yazılımı şaka gibi olmuş, fiyat olarak da bence uçurumlar yok arada, bu Gaming diye satılan ürünlerin yazılımı düzgün olmadıkça esprisi olmuyor zaten. LGS ile yeni gelen Arx Control var mesela, cihazdan bağımsız bir özellik, Android veya iOS 'unuza uygulamasını kuruyorsunuz, uzaktan yönetim, ekstra bilgi ekranı, makro bilgileri vs. gösterebiliyorsunuz. Başlı başına ayrı bir özellik olarak ekleniyor LGS 'e, ücretsiz olarak kullanıyorsunuz.

  Kulaklığı falan bilemem de (ki onda da bana öyle geliyor ki o fiyata daha iyi üstünde "Gaming" yazmayan kulaklıklar vardır) açıkçası eğer böyle özellikli, cafcaflı bir şeyler alacaksam Logitech 'den alırım, CM 'in ürünleri çok alakasız kalmış. (Ha bir de o farelerin dizaynı, bana 10+ yıl önce kullandığım toplu ofis faresini anımsattı. Olmamış o da maalesef.) CM yeni bir HAF XB yapsın, ne bileyim JetFlo 'ları geliştirsin, PSU bile üretsin ama bu işlere pek bulaşmasın daha iyi olur gibime geliyor.

 • Cooler Master Türkiye @coolermasterturkiye

  Merhaba Arkadaşlar,
  Videoda incelemsi olan bütün ürünlerimiz ve diğerleri "Gameekstra" da satılmaya başlanmıştır.
  http://www.gameekstra.com/index.php?do=catalog/results&q=cm+storm

 • Cooler Master Türkiye @coolermasterturkiye

  Sorunuzun altına yazmıştım, CTIA. @nextgeneration