Hepsiburada %15 indirim kampanyası başladı!

Cooler Master ürünlerinde ki indirimleri yakalamak için; http://bit.ly/HB-CMindirim

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9

Cooler Master ürünleri hakkında merak ettiklerinizi ve sorularınızı bu post altında sorabilirsiniz. #TeknoYardım #KonuDışı #Twitch

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 36

Merhaba Arkadaşlar,

Düzenlediğimiz uluslararası bir anket ve buna bağlı hediye kazanma şansı hakkında bilgi vermek istedim.
Çekilişle beş adet Siruc C kulaklık veriyoruz. Tek yapmanız gereken aşağıdaki anketi doldurarak bize görüşlerinizi iletmek.
Ürün link;http://gaming.coolermaster.com/en/products/audio/sirus-c/
Toplamda beş dakikanızı alacak olan ankete son katılım tarihi 17 Nisan. Kazananlar rastgele seçildikten sonra kazananlarla iletişime geçilecektir.
https://www.surveymonkey.com/s/SNPVCHM

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba Arkadaşlar,

Bir konuda bilgi vermek istedik...
Biliyorsunuz 4-7 Aralık tarihlerinde GAMEX 2014 etkinliği var, bu etkinlikte CM STORM gaming ürünlerimizi distribütörümüz olan Segment Bilgisayar standında görebilir ve etkinlikteki tek sıcak satış noktası olan Gameekstra standından temin edebilirsiniz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba Arladaşlar,

Yaklaşık 6 aydır ülkemizde arka aydınlatmalı Devastator klavye fare setimiz satılıyor, bu ürün Cooler Master'ın ilk mekanik olmayan membrane klavyesini içeriyor ve ilk geldiği günden beri birçok arkadaşımız bu setin büyük enter tuşu olan Türkçe versiyonunun ne zaman geleceğini soruyordu. Türkçe versiyonu artık satılmaya başlandı, bu ürünü bekleyen arkadaşları bilgilendirmek istedik 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 23

Merhaba Arkadaşlar,

Teknoseyir'de video incelemesini gördüğünüz ve ayrıca kullanıcı arkadaşlarımızın da kendi deneyimlerini paylaştığı Cooler Master Elite 130 Mini ITX kasamızdan sonra onun daha ufak modeli olan Elite 110 Mini ITX kasamız da Türkiye'de satılmaya başlanmıştır. Ayrıca daha önce yine Teknoseyir videosunda izlediğimiz HAF XB küp kasamızın yeni versiyonu olan XB EVO'da satılmaya başlandı.

http://www.coolermaster.com/case/mini-itx-elite-series/elite110/

http://www.coolermaster.com/case/lan-box-haf-series/haf-xb-evo/

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 13