Teknoloji severlere bir sorum var. Tv den çıkan sesi kablosuz olarak iki kulaklığa nasıl aktarabiliriz. Benim aklımdan geçen bir çözüm var ama çalışır mı bilmiyorum. Fm transmitter ile tvden çıkan sesi bu cihza aktarsam ordan da belli frekansta yayın yaparak telefonların radyo ve kulaklığıyla bir sürü kullanıcı sesi alabilir diye düşündüm.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu soru hep kafamı kurcalıyor. Diyelim ki üretici kitapçıkta 5w40 tam sentetik bir yağ istiyor. 10w40 yağ almak iyi değildir ama 0w40 yağ almak daha iyidir hatta kitapçıkta istenen yağdan bile iyidir??? Cevaplarsanız sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11

Merhaba arkadaşlar Monster marka bir dizüstü bilgisayar aldım ve içerisinde 8 GB DDR4 2400mhz RAM vardı. Buna ek olarak ileriye dönük olsun diye bir 8 daha istedim monsterdan müşteri hizmetlerinden. Parasını ödedim ve satın aldım. RAM geldi ama sadece markası aynı onun dışında bazı şeyler farklı. Şimdi uzmanlara soruyorum bu iki RAM sorun çıkarır mı? Bir kaç ay sonra problem çıkarma ihtimali var mıdır? Çünkü eğer öyleyse geri iade etmeyi düşünüyorum. Resmi de ekliyorum. Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 15

Arkadaşlar xiaomi telefon almak istiyorum ama garanti konusunda kararsız kaldım. Sizce sorun yaşar mıyım? Mi max 2 6.44 inch telefon almak istiyorum. 1300 tl

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Uzmanlara bir sorum olacak. 1080p oyun için en mantıklı ekran kartı hangisidir. Ekonomik olarak en avantajlı olan kart olursa iyi olur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Fikrinize ihtiyacım var

Bir tablet almak istiyorum ama Windows lu olacak haliyle seçenekler azalıyor.
REEDER A8İS - 8" IPS INTEL ATOM Z3735E 3G TABLET PC

diye bir tablet buldum eklranı iyi. 3g li windows 10 a da güncellenecekmiş. Ama marka kafamda şüphe oluşturdu. Sizce almalımıyım. Ürünü inceleyip yorum yapar mısınız.
Fiyatı 499 GOLDda

http://www.reeder.com.tr/tablet-bilgisayarlar/8-inch-3g/reeder-a8is.html

reeder A8iS - 8" IPS INTEL ATOM Z3735G 3G TABLET PC

Özgürlüğe Açılan Yeni Kapınız; reeder A8iS reeder A8iS, Windows 8.1 işletim sistemi ve 3G özelliği ile her an her yerde keyfinizce özelleştirebileceğiniz bir arayüz sunar, modeminize bağlı bir yaşamdan sizi kurtarır
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Uzmanlara bir soru. TV ye 5.1 ses sistemini HDMI arc ile bağladım. (Ses siteminde optik çıkış yok sadece coaksiyel ve HDMI var). TV den açtığım 5.1 ses destekleyen bir filmi ses sistemine aktarabilir miyim. Yoksa sadece sterio mu olur.

Not: Audacitiyde 5.1 kanal mp3 oluşturdum. Ses siteminin usb girişine bapladım ve her hoparlor zamanı geldiğinde çalıştı. Sıkkıntı yok yani. Aynı belleği tv ye taktım. Ama ses sitemine tam akramadı. Kanallar doğru çalışmadı. Tam sterio değil ama 5.1 de değil. Bir bk anlamadım. Bunu daha önce deneyen bilen varsa yarım alabilir miyim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap