Türkiye'den PayPal hesabı açma

Herkese merhabalar, Günümüz itibariyle, Türkiye'den PayPal hesabı açmanın güvenli ve sorunsuz bir yolu var mı? Biliyorsanız eğer kısa bir bilgi veya isim verebilirsiniz. Araştırmaya oradan başlayabilirim. Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bina içinden modeme kadarki internet kablolamasında sorun

Merhabalar  başlıktan da anlayacağınız gibi bina girişinden modeme kadarki internet kablolamasında sorun olduğunu öğrendim.

Bulunduğum bina 13 yaşındır. Modern ve kaliteli bir bina olduğunu söyleyemem. Ayrıca 2. katta oturmaktayım.

Kablolamayla ilgili sorunu düzeltmek için elektrikçi çağırmam gerektiğini biliyorum  Ancak bilgim bununla sınırlı.

Elektrikçi çağırmadan önce maddi olarak ve apartmandaki herkesle önceden konuşarak hazırlıklı olmalı mıyım? Örnek vermek gerekirse, apartman girişindeki büyük ana kutuyla ilgili sorun olması ihtimaline karşın.

 

Şimdiden teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Telefon ekranında ışıksız bölge oluşması

1 yılını yeni doldurmuş olan Sony Xperia Z5 Premium telefonumun ekranının sağ kenarında ışık seviyesinin düştüğünü gözlemledim. Yarın servise vereceğim. Yine de size sorunun ne olabileceği hakkında danışma amacıyla bunu yazmaktayım. Benim tahminim, IPS ekranı aydınlatan yan taraflardaki ışık kaynaklarından birinin sönmüş olması yönünde. Fikri olan, katılan veya başka bir ihtimali düşünen yazarsa sevinirim. Servisin, tüketici hatası demesi ihtimaline karşı hazırlıklı ve bilgili gitmek istiyorum.
Şimdiden teşekkürler.

 

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yardım

Merhabalar, bir sorum vardı ve nereye yazacağımı bilemedim. O yüzden buraya


Sony Z5 Premium telefonumda CPU-Z uygulaması işlemci hızlarını 4'er çekirdekte de 1.56 GHz olarak gösteriyor. Fakat 4 çekirdekli 2 işlemcilerden birinin hızı 2.0 GHz olması gerekiyor.

Sorun telefonda mıdır yoksa CPU-Z yanlış mı okumaktadır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap