Teknoseyir'de de tanıtıldığı için gidip aldığım Samsung X5 SSD 500 GB ile ilgili bir soru sormak istiyorum, yanıt verilebilirse çok sevineceğim. iMac'e harici olarak bu harici SSD'ye iki partition açıp hem MacOs hem de Windows kurmayı denedim başaramadım. Bunun bir yolu var mıdır?
Başaramadığım için MacOs harici iMac'in kendisinde ise Windows 10 çalışıyor ama çok da iyi çalışmıyor, arada grafik sorunu oluşuyor kapatıp açınca bazen düzeliyor. Bir fikri ve yardımı olan çıkarsa sevineceğim, şimdiden teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sizde mi üyeliğe zam yaptınız? Ben Size ilk üye olduğumda tek seferlik bir ödeme yapmıştım. Bugün bana 40 TLlik abonelik faturası göndermişsiniz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sanırım burası bunu yazmak için uygun bir yer. 3 ay önce faturası elimde olmayan Seagate 4 TB hard diskim arızalandı. Garanti süresi de biteli 2 ay olduğu için Yazıcıoğlu'nda kurtarmak için her yöntemi denedik olmadı. En sonucunda Seagate'e yazdım. Gelen cevap şöyleydi: ''Durumunuza çok üzüldük. Sizin için garanti süresini 6 ay uzatıp, müşteri ilişkileri üstünden ücretsiz iade için ticket oluşturuyoruz.'' Tesadüf Amerika'ya giden tanıdık sayesinde fabrikaya yollandığında yenisi 1 günde geldi. Tanıdığın gelişiyle 2 ay falan geçse de neticede yenisi elime geçti. Size ne düşündürdü bilmem de bana medeniyeti hatırlattı. Yani buralarda olmayan bir kavram.

BeğenFavori PaylaşYorum yap