Paylaş Paylaş

Temel Oyuncu Faresi Logitech Lightsync G203

Logitech'in küçük, hafif, sade, ışıklı ve büyük modellerine göre ekonomik oyuncu faresi Lightsync G203'ü inceliyoruz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Makineci @makineci

  Millet oyuncu faresi diye ağırlık koyar bunlar 85g fare yapmışlar 😛

 • KRAK3NN @passenoir

  Açıkçası G300 felaketinden sonra Logitech'in giriş seviyesi ürünlerini hele de farelerini almam(büyük konuşmayayım ama %99 ihtimalle almam diyeyim 😀 )

  • Mert Ahmet Altıparmak @m-ahmet

   Ben üniversiteden beri ev arkadaşımla toplamda 10 tane falan (adam başı 4-5tir) g300 ve g300s eskitmiş biri olarak söylüyorum. G300 zamanına göre çığır açan bir fareydi, onun yapabildiklerini yapan yoktu ve ergonomisi çok üst düzey. Tabii ki bu söylediklerim ben fareyi sevdiğim için size garip gelebilir, objektiflik iddiam yok mesajda. 😀 İçini de çok kez açtım, sağ ve sol klikleri omron switch ama diğer switchler normal üzerinde marka etiketi olmayan switchler, her nasılsa o omron switchler bozuluyor hep. 😀 Hiç yan tuşları bozulan g300 görmedim, kendim de bir sürü eskittim. 😀

  • KRAK3NN @passenoir

   @m-ahmet 2011'e göre dediğiniz normal olabilir ama 2021 yılına geldik Teknosa'ya falan gitseniz hala G300S "yenilenmiş" modelini görebiliyorsunuz.2 kuzenimle beraber sıfır almıştık G300'ü yaklaşık 5-6 sene önce,3 mouse'da 2 yılını doldurmadan sol klik çift basmadan ötürü bozuldu.2 tanesinin içini açıp düzelttik ama 3.yü artık ellemedim bıkkınlık geldi.Çok geçmeden Bloody T6 model bir mouse aldım aynı fiyattan o da şuan neredeyse 6.yılına girecek hala çalışıyor ne çift tıklama var ne bir şey.Sadece fiziksel deformasyona uğradı yan taraflarındaki metal kısımların boyası attı doğal olarak.

   Yani kendi kendime dedim Bloody bile böyle bir ürün yapabiliyorken Logitech niye bu kadar kalitesiz bir mouse yapmış? Aynı fiyattı çünkü iki mouse'ta.O yüzden Logitech'in giriş ürünleri hiç ilgimi çekmez hatta zaten aşağı yukarı tipinden de çok iş yapmadıkları anlaşılabiliyor.G300S olarak yenilenmiş versiyonu çıkardılar aynı problemler yine onda da var.

  • Mert Ahmet Altıparmak @m-ahmet

   @passenoir Katılmamak elde değil. Güzel mouse fakat ömrü az maalesef. Switchleri kısa sürede bozuluyor. Ben moba türü oyun oynuyorum mesela yandaki tuşlara çok alıştım bu tipte 2 yanda tuşu olan oyuncu mouseu başka göremedim. Mesela dota 2 de soldaki tuşla haritayı tutup başka yere çekiyorum, sağdaki tuşla da quick buy yapıyorum, diğer tuşları mute ve ya tarayıcıda ileri geri gibi şeylere ayarlıyorum. Bir de quick buy yaptığım tuş f5, tarayıcı içerisinde de yenilemek istediğim zaman oraya basıyorum. 😀 Klavyeden basmaya göre çok pratik ama gel gelelim işte bu mouse kısa sürede bozuluyor. 🙂

  • umitt @umitt

   @m-ahmet merhaba switclerin çözümü basit azıcık wd-40 yeter.

 • saameet_06 @saameet_06

  bu mouse 'u kullanıyorum. razer' ım vardı elime büyük geldiği için onu satıp bunu aldım çünkü ellerim ufak. eli ufak olup orta ve büyük boy mause ları tutmakta zorlananlar için çok güzel bu ürün.

 • BlueFear @bluefear

  Sesi yaka mikrofonundan alıyoruz sanırken kameranın mikrofonundan almışlar galiba.

 • Özgür'üm, Özgür'sün, Özgür @ozgurg

  Aynı ama ismi farklı bir model var. G102. Daha bir yıl oldu ve çift tıklama sorunu oluştu.

 • 45ACP @45acp

  bunun beyazı geldi az önce kuryeden.189'a mı ne aldım vatandan.159'a satmış mm haberimiz olmamış.açtım baktım güzel şöyle ama akşam takınca evde daha iyi bir yorum yapabilirim 8000 dpi nasıl oluyormuş?bunun kablosuzu da var RGB değil.500 lira beyazı.

 • İsmail Karaarslan @musakaraarslann9

  Bu mouse'u kullanıp yerleşik moduna profil kaydedebilen var mı profili açar açmaz fabrika ayarlarına geri dönüyor

Benzer Videolar