efenim buyrun ayine lakin kedilere yazık elma falan keselim bu sefer.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Fortnite 5. Sezon Çöp

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • 45ACP @45acp

   he ya dün gece marvel temasını bitirdiler o kadar hepsinin görevlerini yaptım her şeyi açtım sabah offlineydi akşam 11gb update ile avcılar teması mı öyle dandirik bir şeye geçmişler.koydun mandoyu yap bi star wars yolumuzu bulalım haritayı da perişan etme.

 • TeknoStil @teknostil

  Adamı tam vuracaksın, birden kaçak kat çıkmaya başlıyor. Onu görünce silmiştim oyunu. Benim için en başından beri iyi değildi. Aklıma gelince yine sinirim bozuldu. 🙂

  • 45ACP @45acp

   o yapıcılar zaten sinir bozucu ben delikanlı gibi ayağım sağlam yerde 115. seviyeye çıktım battlefield mantığıyla zıplama bile yok ama 4. sezon marvel temasıydı thor she hulk iron man storm wolverine doom mistik groot vs vardı ve harita güzeldi.şimdi yeni sezon diye mando koymuşlar bi gerisi ne anlamadım gladyatör var ne alaka ve haritanın ortası bildiğin çöl.shotgundan başka silah yok hazine sandığı yok resmen. yapamıyorsanız değiştirip durmayın almam bu sefer savaş bileti falan rüyalarında görsünler.

  • 45ACP @45acp

   @nostromo dağın tepesinde ya arkadaş i have the high ground yapıyor güya 150 metreden sıkıyor bana.ben de çembere doğru koşuyorum ama durdum dedim sen nerenin alan kodusun döndüm iki sıktım kafaya dekgeldi geberdi böyle para vermiş skin almış acayip acayip tipler.oyunun zevki burada zaten fps oynamayı bilmeyen tipler oynuyor ve ben ya en başta ya en sonda atladığım için sakin sakin dolanıyorum topluyorum ne bulursam ve biriyle karşılaşıncaya kadar zaten ilk 50'de ve her oyunda ilk 5'teyim.çocuk oyununu yaşlı oyunu yaptım relax dolan 2k destansı ayarda.eheue

 • 45ACP @45acp

  evet bendeniz.dh gelme kardeşim diyor resmen ota moka ceza vererek.o kadar popüler konu açıyoruz demek ki böylesi lazım değil.

 • 45ACP @45acp

  @orcun belki duymuşsundur modlar yan hesaplarla o festingett midir nedir milleti birbirine düşürüyor diye.normal biri olsa 3 5 sene önce olsa yaşatmazdık biz o hesabı ama resmen korudular yoksa troll olsun hallederdik de koruma kalkanlı troll olunca sıkıntı oluyor.yeni ryzen ile intel fanlarının elinde bir şey kalmayınca şimdi de intel ucuz ve 10700k 8 çekirdek demeye başladılar zen2 varken 10600k kral derken.5600x berbat etti piyasayı.burada böyle merak ettikleriniz gibi durum yapsam merak eden çıkar mı ki mesela şu curve optimizer özelliği ilginç 4650 boost hızı ama biostan ayar yapıp voltaj düşürüyorsun her şey auto ve 4850 oluyor alet ve performansta da etki ediyor sanki elle oc yapmış gibi oluyorsun ama oc yok boşta hız voltaj düşüyor.