Score! World Goals

WP kullanıcılarının kesinlikle deneyim etmesi gereken bir oyun. Şuana kadar gördüğüm en iyi frikik oyunu.

Oynanabilirlik - Bölüm tasarımları - Grafikler - Oyun menü tasarımları - Sunumu kısacası herşeyiyle 10 üzerinden 10'u hak eden bi oyun. Kolay kolay da bi oyuna 10 yıldız vermem.

Bu tarz diğer oyunlardan ayrılan yönlerinden bahsetmek gerekirse; Sadece frikik kullanmıyorsunuz oyunun içinde bir sunuş var. Bazen birkaç kere pas verip sonra şut çekmeniz gerekiyor ve oyunda gerçekten bir hikaye var. Attığınız goller manşetlere taşınıyor filan. Nese oynayın görün 🙂

Edit: Arkadaşlar oyun hiçte kolay değil. Yeri geliyor karşı takım topa kayıp pasınızı kesiyor, yeri geliyor kafa topunu kesiyorlar. Bu yüzden çok zevk alacağınızı düşünüyorum.

Edit2: Editleye editleye bi hal oldum ama @nazmiuney 'in yorumundan sonra Hamit Altıntop'un kornerden gelişine gömdüğü gole denk gelince nasıl mutlu oldum anlatamam. Oyunu git gide daha çok sevmeye başladım galiba bitirmeden kalkamıycam başından.

Oyun ücretsiz ama oyun içi satın alımlar var klasik artık. Ama çok ta etkilemiyor. Bir şeyi almak zorunda kalmıyorsunuz yani.

Oyun bütün platformlarda var. WP'ye de gelmesi çok iyi olmuş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Bu ürünle ilgili tüm incelemeler