GTX INDIGO RGB Wireless mouse

Ürünü 27.01.2024 tarihinde 129 liraya Hepsiburada'dan aldım, 1 günde elime ulaştı.

Mouse'un verdiği malzeme hissiyatı ve ağırlığı kesinlikle 100-150 liraya satılan basit kablolu mouselar gibi hissettirmiyor, plastik kalitesi 300-400 liralık mouse seviyelerinde. Elimde Logitech G102, onun kadar iyi değil tabi ama ucuz mouselar arasında gayet iyi hissettirdiğini söyleyebilirim. Sol sağ tık hissiyatı gerçekten iyi, ele güzel oturuyor.

Mouse bataryalı ve Type-C üzerinden şarj oluyor, yanında 30cm uzunluğunda basit bir kablo ile geliyor. Şarj seviyesini göremiyorsunuz.

Mouseun altında 3 kademeli bir tuş var, üst tarafa getirince RGB olmadan çalışıyor, bu sayede pil çok daha uzun gidiyor, alt tarafa çekince de RGB ile birlikte çalışıyor.

Mouseun üst tarafında iki adet buton var, bunlardan tekerleğe yakın olan DPI'ı 1200/2400/3200/4000 arasında değiştiriyor. Ara değerlere herhangi bir şekilde geçemiyorsunuz.

Yan tarafta ise 2 adet fonksiyon tuşu var, bu tuşlara windows üzerinden işlev atabilirsiniz, varsatyılan halinde Chrome üzerinde ileri ve geri yapıyor. Fakat bu tuşların basımı biraz sert, ucuzuğunu belli ediyor.

Diğer buton ise RGB modundayken ışıkları değiştirmeye yarıyor, Bir çok farklı ışık modu var, bu modları Youtube'a yüklediğim şu videoda görebilirsiniz. Görselleri de ekliyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=fvdRlAy-rzA

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Bu ürünle ilgili tüm incelemeler