Merhabalar. Uzun süredir yoktum. Telefon ihtiyacı doğdu buraya danışayım dedim böylelikle yavaş yavaş girelim tekrar siteye.

1500 tl bandında hangi telefonu önerirsiniz? G4, S6 hala düşünülebilir mi yoksa Xiaomi'nin güncel telefonları daha mı mantıklı olur? Veya başka modeller... Bekliyorum önerilerinizi. #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • alper212 @alper212

    C7 Pro, eğer ki arayüz, kullanılabilirlik arıyorsan. Xiaomi alıp çince yazılarla karşılaşmak istemediğim için oyumu Samsung tarafında kullandım.

  • Doğa @doga

    G4 el sürülmemesi gereken bir telefon. S6'nın pili iyi değil ve muhtemelen başka güncelleme almayacak. Ekranı da bugün için küçük kaldı bence. 2 yıllık S6 kullanıcısıyım, performanstan da kameradan da çok memnunum ama bugün 1500 lira falan verilmez. Muhtemelen son güncellemesini aldı. J ve C serilerini de önermem. Yerlerinde sayacaklar. C serisi Türkiye garantili de değil, onu alacağına Xiaomi alıp daha mutlu olursun. Huawei P9 Lite falan var ama S6'nın bir seviye altı kalır. Performansı çok güzel fakat kamerası iş görür nitelikte. 1040 liralara düşmüş.

  • Gump @runforrest

    Mi6 1700-1800 TL civarına inmişti, almışken 835'li cihaz alınır aslında ama şu sıralar pahalı. Ben mi5s plus kullanıyorum ve memnunum. Tabi mi6'ya göre boyutu daha büyük, 2 gb ram eksiği ve 821 dezavantajı var.