Türknet macerasına devam 🙂

Evet arkadaşlar malum 1,5 ay 50 mbps hızlardaki mutluluğum devamında 30 mbps yine devamında (yani habire arıyorum ya bunları) 20 mbps ve dünde arayıp bu 20 mbps nedir yahu dediğimde bugün birde baktım 10 mbps yani değil vdsl resmen adsl modu yaşıyorum, tam rezillik ne diyeyim aramaktan fln bıktım, 100 mbps benim için sadece yalan oldu türknet in acilen kendi teknik servis altyapısını oluşturması lazım böyle yok telekom gelsin baksın yok elektrikçi çağır bilmem ne sıkıntı dostlar sıkıntı valla. (bu arada ankastre kutuya inerek direk pc modem bağlantısı yaptığımdan habire sorun modeminizde yada pc nizdedir diyorlar 20 küsür yıllık bilişimciyim teknik servisim diyorum sonrasında ses yok 😀 )

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • BURAK ADAGÜN @burakadagun

  Yok yoklaya sonuç bulmaya çalışıyorlar. Karşısına bilen biri çıkınca devreler hata veriyor. Teknik altyapı ve ekibi düzgünce kurulamadıktan sonra böyle olması normal. İşi birilerine pasladığı sürece sorunlar hava asılı kalacak.

  Kablonet sözleşmesi sonra geçmeyi düşünüyordum. Burada yazanlar ve vaat edilen hızdan dolayı olmayacak gibi. TT'ye bağlı aktif hatta yok, sorun olacak gibi.

  • micron @micron

   tekrar türksat kablonet e geçeceğim çünki (stabil internet düşük ping) onların teknik elemenlar hemen 1 gün sonra gelerek yerinde müdahale ediyorlar, servis sıkıntısı yaşamıyorum, bir hevesle geçtik türknet e ve açıkcası pişmanım.

  • BURAK ADAGÜN @burakadagun

   @micron Firma farketmeksizin size gelen alt yapının kalitesi önemli. Müşterisi olduğumdan beri Kablonet'in altyapısı ve teknik ekibi hiç sorun yaşatmadı. Tarifeleri düzeltse çok daha iyi olacak.

 • eSa @esa

  suçu tt ye atanlar gelmeden bir kere de ben yazayım 😀 aslında tt bırakmıyor varya tt bir bıraksa öff ama hep internet lobisi 😀

 • ad33p @ad33p

  TurkNet, diğer operatörlerin biz kullanıcılara attığı yem miydi acaba? 2019 gelmeden kullanıcılar, bu akn kalkınca, sınırsız olunca hep sorun oluyor en iyis gelmesin, desin diye kurduğu bir düzenek mi acaba? 😀

 • TurkNetDestek @turknetdestek

  @ad33p Merhaba, AKN’yi kaldırdıktan sonra kullanım yoğunluğu arttığı için bazı bölgelerde geçici olarak yoğunluktan dolayı hız düşüşleri yaşanabilir. Ancak biz bu durumu takip ediyor ve gerekli görülen yerlerde kapasitemizi artırıyoruz. Bu düşüş büyük ihtimal geçici olacaktır, ancak uzun süreli bir sorun yaşarsanız, incelememiz için bize bildirebilirsiniz.