Superonline kota vs haberlerini gördüm, tariflere bakayım dedim. Sonra baktim ki ben 69.90 ödeyip 75 gb AKK alıyorum. Aradım müşteri hizmetlerini, durumu anlatıp ''75gb yerine 100gb tanımlayın yeter 5 lirasında değilim '' dedim. O fiyat farkı modem fiyatı dediler. '' o zaman ben 5 lira daha vereyim 100gb'ı alayım'' dedim. Tüh daha dün fiyatlar güncellendi artık o fiyattan verilmiyor 100gb, fiyatlar internete geç yansıyor olabilir dediler. Neyse kapattım telefonu ve resimdeki şartları gördüm. Ne yapyım sizce ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • mhmmdy @mhmmdy

  valla ben kurtuldum çok şükür. adamlar hem modeme para alıyorlar hemde kapatalım diyince geri istiyorlar resmen dolandırıcılık

 • Hasan Alp İNAN @hainan

  Tüm firmalar böyle arkadaşlar. Tüketiciyi koruyan bir mekanizma yok veya varsa da çalışmıyor, düzgün işlemiyor. Geçen gün D-Smart'tan ayrıldım. Ayrılma nedenim HD uydu cihazı benim olmasına rağmen benden cihaz kira bedelinin alınması. Varın siz düşünün halini milletin. Fark etmeden bizlerden ne paralar alınıyor. Dur diyende yok. Firma değiştirseniz, başkasına geçsenizde benzer farklı bir uygulamayla karşılaşıyorsunuz.

  #VatandaşaKazık #SahtekarlıkÖrnekleri #NeYapsamdaKurtulsam #DevletNerede #WhatIsThis #Hukuksuzluk #BenBunlarınTaa.... #DuyarlıVatandaş

  • serhanhepsen @serhanhepsen

   Ne oldu hocam senin 2. hat. Geçebildin mi o hatta türknete.

  • Arda Zeytin @ardazeytin

   @serhanhepsen Hayır hala geçemedim. TurkTelekom bir şekilde engel oluyor diye düşünüyorum. Geçenlerde BTK'ya yazdım sorun bizim ile alakalı değil diye geçiştirmişler cevap olarak. Altyapı sanki ninemin.

   Turktelekom bağlatınca daha şubeden eve varmadan bağlanıyor, başka firma olunca süründürüyor. Bölgemden sorumlu Urla/İskele TTelekom şubesine has bir pürüz var önümde.

   2 sene önce kavga dövüş Superonline bağlatmayı başarmıştım 3-4 hafta içinde. Turktelekom şubesinde oda oda gezip onları yapacağı işleri ben yapmıştım. Öyle bağlanmıştı. Turknet'de sanırım öyle olacak. Şuan 1 haftayı tamamladık ve abonelik başvurusu bile yapamamış durumdayım. Turknet uğraşsa da Turktelekom şubesinde "Hahaha, bu öğlen ne yesek ki" gibi bir daimi ortam var. Turknet bir şey talep ediyorsa bile takmıyorlar muhtemelen.
   Dün @skurmus Sinan Bey'in de ilgisini çekti konu. Onun yardımı ile umarım en kısa sürede Turknet ailesini katılırım.