Sadece öneri mahiyetinde söylüyorum şu siteye bi "beğenmedim" butonu koyunda beğenmediğimiz durumlara yorum yazmak zorunda kalmayalım. Bu sayede durumu paylaşana da cevap hakkı doğmasın ve tartışmaya dönmesin mevzu. "Beğenmedim" butonu olmayınca "Beğen" butonunun da bi esprisi kalmıyor zaten.
@gamsizm @hkellecioglu

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Hamit ÖZLÜ @hamitozlu

  Daha önce konuşuldu. Biz de istemiştik. Ama kavga çıkar diye koymuyorlar. Bazı ergenlerin
  -Vay sen benim yazımı nasıl beğenmezsin!
  Sorunu

 • 536f @5468696e6b206d6f7265

  Nasıl "beğen" butonu sadece "beğendim" anlamına gelemeyip; "haklısın, katılıyorum, kesinlikle, .." gibi gibi çok anlama geliyorsa, "beğenmedim" butonu da "katılmıyorum, saçmalıyorsun, kafan mı güzel birader, alın bunu buradan, .." gibi gibi anlamlara gelir. Ben bunu yazmak yerine bu görevi "beğenmedim" butonuna vermek istiyorum. Belkide yazacaklarıma nazaran gayet kibar bir tutum sergilemiş olacağım.
  Bakma, görme, uyarma, yargılama, eleştirme... Oh ne rahat.. Ne güzel hayat..

 • 536f @5468696e6b206d6f7265

  @mak @mak işte o adab, "beğenmedim" butonu olmadığından yorumlarda kendisini gösteriyor. Yorumlarda hakaretler savurmaktansa "beğenmedim" daha yumuşak bi tersleme olmaz mı?
  Kimse "hayırdır bilader benim durumumu beğenmemişsin?" demez, diyemez. Sonuçta "beğenmedim" butonunun "Beğendim" karşılığı da var. Yani 1 kişi "beğenmedim" butonuna basarak sabote edemez durumu. Sitedeki tartışmalar %200 azalır 🙂
  "Beğen" butonunun bir karşılığı olması lazım. Ya da "beğen" butonu da olmasın.
  -----
  He tabi biz böyle konuşuyoruz da kimin umrunda bilmiyorum 😀