Hayırlı günler Ben Samsung galaxy tab s2 8" Tablet almıştım. Fakat 4:3 oranı beni çok rahatsız etti. Yüklediğim uygulamalarda ya hata ile karşılaşıyorum yada uyumsuzluk ile karşılaşıyorum. Bunun bir çözümü yokmudur. Admin yardımcı olabilirseniz sevinirim. Teşekkür ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • ÖG @ozgurg

  Rootlu cihazlarda değiştirmek mümkün. (Büyük ihtimalle build.prop dosyasından)

 • Orcun @orcun

  @cebelislam Root yapıp değiştirmesine değiştirirsin ama aletin ekranı 2048x1536 piksel 16:9 olması için 2048x1152 piksel olmalı en uygun bu olacak ama enden 484 piksellik alana genişletecek ya ekrana tam oturmayacak ya da geniş görüntü olacak kısa bir alanı genişletmiş gibi duracak + root yaparsanız garantisi gidecek,root yapmadan da ekran çözünürlüğünü değiştirmenin yöntemi benim bildiğim yok. Ama varsa da bilen arkadaşlar bilgilendirsin. Bu arada geri iade etme şansınız varsa edip ipad air 2 alın derim. O cihazda böyle sorunlar pek olmuyor.

 • Agab @agab

  1400₺ boşa gitmiş. İade varsa hemen verin ve Samsung almayın

 • Emre ÖZDEMİR @cebelislam

  Arkadaşlar kullandıkça alıştım hoşuma gitti ve iyki de iade edememişim. Orana alıştım mükemmel. ve basit oyunlarda sıkıntı yaşıyorum. büyük ciddi oyunlarda sıkıntı hiç yaşamıyorum. Çok memnunum. Mükemmel kitap okunuyor. ve şarjı tuş kilidinde en az 50 gün dayanabiliyor diyebilirim. Herkese tavsiye ederim. Kitap okumada 14 Saat dayanıyor ayrıca.