Teknoseyire normalde mobilden girmem ama şuan girdim ve gördüğüm kabus. @gamsizm normalde reklam olsun ama dozunda olsun diyen biri olarak şuan koyduğunuZ mobildeki reklam bu siteye giren insanlara resmen saygısızlık. Her sayfa değiştirdiğinde saçma aapan reklam kapatiyorum. Zamanında o reklam çeşidine demediğiniz kalmamıştı . bence siteyi açtığımızda açılsın bir daha görünmesin. Rezillik bu hali.mobil oyun değilsiniz ki parasını verip kapatalim

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Arda Zeytin @ardazeytin

  Mobil site +18 içerikli sitelerdeki reklam sistemine bürünmüş. Kabul edilebilir değil. Sabrın yanında batarya ve sıcaklık olarak da yansıyor cihazlara. Büyük ihtimalle bu ay bitene kadar böyle kalacak.

 • CaSkAlAyNeN @caskalaynen

  Git gide Pc'den girmekte mobil'den girmeye benzedi zaten...

 • Reckless @2014enes94

  Çok fazla yüklenmiyor musunuz

 • HasanÖfke @simulasyon

  mobilden ben de kullanamıyorum zaten normale oranla mobilden adsense daha çok kazandırır tablet daha doğrusu mobil uygulama gelse o zaman daha güzel reklam alanları çıkabilirdi

 • txt @txt

  #KuruşunKuruşu hahahahahahhahah LP! @gamsizm

 • Murat Gamsız @gamsizm

  Maalesef kırk yılda bir oraya reklam geliyor onu da becerememişler. Ama almamazlık edemiyoruz. Ajans ile anlaşmamız var. Ay sonu bitecek. Ya da günlük kotası var doldurunca gösterimi gidiyor. Şu an yok mesela. 24:00'ten sonra gelecek.

 • txt @txt

  @gamsizm Bakin surasi komik. Her gundemde LP banner falan sitelerle dalga geciyor.. #KuruşunKuruşu diyor. Sonra kendi girmedigi sitesinde reklamdan gecilmiyor masallah.. Komik olan tam olarak bu #akış

  • Murat Gamsız @gamsizm

   Bunda hiçbir tutarsızlık yok ki? Siz bizim bahsettiğimiz sitelere girmediğiniz için herhalde bilmiyorsunuz. Abartısız tek satır içeriğe bin tane reklam alınmış ki bunlar sadece görünen reklamlar. Gözün görmediği ama yazılımlarla gözüken takip sistemleri var bir de. Ama verilen şey tek satır içerik. Üstelik oraya da 'click bait' ile adam getiriyor.

   Kuruşun kuruşu olmasa hiçbir site bu kadar reklam almaya çalışmaz. Bu piyasa ile ilgili hiç bilginiz yok sanırım. Birazcık Türkiye'deki reklam fiyatları ile yurt dışı fiyatları araştırın. Tam rakam gerekmez. Kaç katı olduğunu bulun yeterli. YouTube'ta ABD ve Avrupa'ya oranla 6 kat daha düşük kazanç var. Bu şu demek. Yabancı bir kanalın 1.000.000 izlenmede ulaştığı reklam gelirine, siz 6.000.000 izlenmede ulaşacaksınız. TS'nin ortalaması aylık 1.5 milyon izlenme. İşte bu yüzden millet böcek yiyor ya da garip içerikler üretiyor. İzlenme rakamının aşırı büyük olması gerek ki kazandırsın.

   Sİte tarafında da aynı adaletsiz durum geçerli. Bu defa da klik tuzakları ve bir sayfalık haberi 15'e bölerek gösterim kazanmaya çalışıyorlar. Ve tabii her yeri reklam dolduruyorlar.
   Eğer reklamlar adam gibi kazandırabilseydi, bu kadar çok reklama gerek olmayacaktı. TS'deki reklamların sayısı gayet makul. Çoğu adsense zaten. Biz birçok alanda reklam almayı kabul etmediğimiz için, Ajans reklam ayarlamakta zorlanıyor.

   Bir de mobile rağbet var ama mobil tarafta da sanki masa üstü sürüme reklam verir gibi reklam verildiği için yanlış yapılıyor. Zaten her türlü bu sistemler yok olmaya mahkum. Bunlar son çırpınışlar.

   Kendi adıma bu sistemin bir an evvel çökmesini istiyorum. Bu sayede belki Amerika'daki beyinler yeni bir çözüm bulur.

 • steelfiist @steelfiist

  hayir burada benim kızdığım nokta reklam verilmesi değil. o reklamın geri git desem bile karşıma çıkması üstüne birde çarpıya bastığımı sanıp o siteye yönlendirilmesi. çok rahatsız oldum. zaten kırkyılda bir giriyorum. ama bu şekilde olmamalı resmen izleizlefilmifulhdizlekeyifleizle.com sitelerindeki reklamlar gibi. ki bu site o reklam çeşidine hep birşeyler söylemiştir. kuruşun kuruşu yorumlarına katılmıyorum. bu insanlar taş yemeyecek elbette reklam alacaklar ama hep savundukları reklam olgusunu yıkarak değil. buradaki çoğu insan sizlerin reklam konusundaki fikirleriniz ve davranışlarınız için burada. benim isyanım reklamın şekli. siz bu reklamı koymadan önce bakmadınız mı ? bunu merak ediyorum. umarım artık böyle reklamlar çıkmaz. bunlarda ilginizi çekebilir kısmı özellikle küçük ekranlı bilgisayarlarda insanı mahvediyor. başka bir yöntem olmalı bence. @gamsizm benim neye isyan ettiğim doğru anlaşılsın lütfen . reklama değil. şekline isyanım.

  • Murat Gamsız @gamsizm

   Dediğim gibi bu reklamı biz koymuyoruz. Yapısına müdahale şansımız yok. Rahatsızlık veriyorsa bloklayıp geçersiniz. Kafaya çok takılacak bir konu değil bence. Ben ajansa durumu bildireceğim.

  • steelfiist @steelfiist

   @gamsizm ben buradaki reklamı bloklamadan size para kazandırarak bir çözüm olmasını belrtiyorum. yoksa bende bilirim bloklamayı hatta siteye girmemeyi. bloklayıp geçersiniz yerine sadece ajansa bildireceğim cümlesi yeterli olurdu. diğeri hoş değil zira.

  • Murat Gamsız @gamsizm

   Ben de reklamı bloklamanın son derece doğal olduğunu söylüyorum 🙂 Gereğinden fazla büyütülüyor. Rahatsızsanız bloklarsınız. Bu blok yazılımlarında kötü olan şey, yanlışsam düzeltin, ya hep ya hiç modeli. Bu rahatsız edici reklam ekim sonuna kadar burada. Bana bu sitede bir ay reklam gösterme diyebilmek lazım. Başka türlü para kazandıracak çözüm henüz mevcut değil.

  • steelfiist @steelfiist

   @gamsizm aynen öyle. ben sizin sitenizde bazı reklamları kapatıp bazılarını durdurabilmeliyim. mesela o reklamları bloklayıp diğerlerini saklayabilmeliyim. sizin dediğiniz sitem çok güzel ama öyle bir sistem yok malesef.