a s a l t e k 'ten bayram şekeri ! 🙂

edit:
(not: etkinlik tamamlanmış, ödeme alınmış, malzeme siparişi verilmiştir. Resimdeki alüminyum batman logosu, yakında @denizetkin kardeşimizin duvarlarını süsleyecek, hayırlı uğurlu olsun 🙂 Tabi asılı olduğu duvarda, mutlaka resimler bekliyoruz kendisinden 🙂

"Resimdeki, bu yaklaşık 1 metre uzunluğunda ve 5 mm kalınlığında, 1.4 kg lık siyah boyalı batman logosuna, "yalnızca malzeme bedelini ödeyerek(100TL)" sahip olmak isteyen 1 kişiye, bayramdan sonraki hafta imalatını yapıp, bedelsiz kargo ile göndericem. Kontenjan yalnızca 1 kişi.

-Batman logosu için gereken yaklaşık 7kg' lık 5000 serisi alüminyum levah bedeli 100 TL 'dir ve imalattan hemen önce tahsil edilmelidir, aksi halde sıra sonrakine geçer.
(5000 serisi alüminyum levha fiyatı yaklaşık 3,5 eur/kg +kdv olarak hesaplanabilir. Kestirilen malzemede genelde fre de olduğunda, bu artık malzemeler de malzemeci tarafından müşteriye fatura edilmektedir. O yüzden malzeme alırken çoğu zaman, evdeki hesap çarşıya uymaz 🙂 )

-Kullanılacak malzeme, iphone vb. akıllı telefonlarda kullanılan alüminyum 5000 serisidir. TS levhası ve TS anahtarlıkları da aynı malzemeden üretildi. Yalnız dikkat! siyah boya, tırnakla rahatlıkla kazınabiliyor olacak.

-Kontenjan yalnızca 1 kişi. (sonradan vazgeçenler için, istekler mesaj sırasına göre sıralanacak). İsteyen olmazsa, yine bayramdan sonra yapıp TS ye yollarım, oraya dekor olur. Her şekilde bu iş olacak yani. 🙂
(merak edenler için, normalde bu iş için gerekli yalnızca cnc işçiliği bile 600-1000 TL tutacaktır)

-Bu batman logosu ile daha sonra, kendi el becerinize ve zevkinize bağlı olarak, arkasına led döşeyip, oda atmosferini cayır cayır yakabilir, ortasına bir delik delip saat takabilir, ya da size özel bir dekor dizayn edebilirsiniz, tamamen sizin hayal gücünüze kalmış.
"

Not: Arada bir, " #MalzemesiSizdenYapmasıBenden " şeklinde etkinliklerimiz olabilir, fikir olması açısından isteklerinizi yazabilirsiniz.

[email protected]

http://www.twitter.com/asaltek
http://www.facebook.com/asaltek
http://www.asaltek.com.tr

BeğenFavori PaylaşYorum yap