Oyun Seyir de Euro Truck serimize devam ediyoruz. Yan koltuğumuz geniş. Hepinizi bekliyoruz. Çaylar Müsessesemizdendir 🙂

Euro Truck Simulator 2 Kariyer mod #5 (Hayata dair )

Merhabalar. Euro Truck Simultor 2 kariyer moduna devam ediyoruz. Beşinci bölümümüz ile sizlerleyiz. Umarım beğenirsiniz.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • windshear @windshear

  Gunde iki doz Baris Ozkok fena gelmedi abi yola tam gaz devam 🙂 @baris_ozkok

 • ISA @isasntrk

  @baris_ozkok Abi radyo programcısı gibisin yeminle 😀 Gönül Dostu Barış diyesim geliyor sana 😀

 • Fatih Aksoy @fatihaksoy47

  Ben izledim Barış Abi şimdi mutlu mutlu uyuma vakti @baris_ozkok Kralsın Abi.

 • reducto @protego

  @baris_ozkok Gece geç geldiği için bugün izleyebildim videoyu. 50 dakika daha ne isterim demiştim ama sanki 15 dakika gibi geldi 🙁 Bu seferki gerçekten su gibi akıp geçti. COD'un da son bölümü en eğlenceli bölüm olmuştu, bu da aynı şekilde en güzeliydi. Hiç kimsenin yapmadığını yapıp Halit Akçatepe'yi böyle andığın an içimden helal olsun demek geçti sadece. Zira çevremde Halit Akçatepe kim? diyen insanlar var. Allah akıl fikir versin diyebildim sadece içimden. Aynı bölüm okuduğumuzu bilmiyordum ben de İşletme okuyorum 🙂 Tam da dediğin gibi sevilen işi yapmak önemli ama pek de sevdiğim iş seçenekleri yok önümde, daha 2. sınıfım 2 sene daha var ama ne yapacağımı bilmiyorum açıkçası. Sevdiğim tek konu teknoloji, bilgisayar vs. ama bunlar için ne yapabilirim bilmiyorum... Son olarak, izleyenleri kaçırdıysam sıktıysam affola gibi şeyler söyledin, bir üstadı anmakla kaçacak insanlar kaçsın gitsin zaten, en azından geriye seviyeli çekirdek kısım kalır. Diğerlerinin gelmesine hiç gerek yok bence. EVOY gibi seviyeli bir kısım kalmış olur. EVOY twitch yayınlarında açıkça belli oluyor küfür eden yok spam yapan yok.. Böyle bir oyun seyir ailesi oluşturmuş oluruz bizde 🙂 Son dedim ama bu gerçekten son 😀 ETS2 twitch yayını bekliyorum ben 😀 Upload hızı sıkıntı evet ama zaten ETS'yi izleyenler sadece sohbetin için izlediklerinden kimsenin takılmayı kafaya takacağını sanmıyorum. Bu güzel video için tekrar teşekkürler..

 • Özkan Yılmaz @ultimance

  Barış abi yol kilitlenirse oyunu kaldığın yerden kaydet tekrar yükle. Yol boşalmış oluyor böylece sinirlenmene de gerek kalmaz 😀 @baris_ozkok

 • Burak @burak-teknoseyr

  @baris_ozkok Barış abicim biraz uzun olacak fakat okursan oyunda bayağı bir mesafe kat edeceksin…
  Barış abi oyunun serisi güzel gidiyor sana bazı konulara da öneri sunmak istiyorum. Yapıp yapmamak tabiki senin elinde olan bir şey. İlk olarak oyunda 4 çeşit frenleme sistemi var Bunlar;

  1.Normal fren (S veye aşağı ok)
  2.El freni (spacebar tuşu)
  3.Motor freni (B tuşu ki aktif olabilmesi için basılı tutman gerekir!)
  4.Routerdar freni (Ş indirir İ ise kaldırır, 3 veya 5 kademeli çalışır baba mesleği routerdarı biliyor olman gerekir :))
  Not: motor freni yavaşlamanı ciddi derecede artırır. Routerdar her çekicide ÇALIŞMAZ.

  Oyunun azami hızı 90 olarak belirlenmiştir ama istersen Seçenekler > Oynanıştan > Hız Sınırlayıcı işretini kaldırıp 90 km hızı geçerek yolun durumuna göre saatte 170-180 km hıza kadar ulaşarak oyuna heyecan katabilirsin.
  Daha gerçek bir sürüş keyifi istiyorsan da yine Seçenekler > Kontrollerden > Şanzımanı Gerçek Otomatik yapıp, altındaki Akıllı Otomatik Şanzimanı tıklayarak daha çabuk yüksek hızlara çıkabilirsin.
  Biraz uzun olduğunun farkındayım ama yaparsan oyunun çekim süreleri ciddi bir şekilde kısalır. Yazımı okuduğun için teşekkürler. İYİ OYUNLAR 😉

 • Fatih Gökçayoğlu @mavifmg

  Çok büyük keyifle izliyorum ve takip ediyorum. Hatta bazı yerlere çok gülüyorum. Tepkileriniz çok doğal ve eğlenceli. ETS 1. bölümde bir otobüse arkadan vurduktan sonra en önde ki araca ( aslında şerit daraldığı için duruyor araçlar orada. ) Şu dangalak kaza yapmış, onun sıkıntısını çekiyoruz diye seslenmenize defalarca güldüm. ( Muhtemelen daha yeni oynadığınız için bilmiyordunuz bu durumu ). Emeğine sağlık Barış hocam. Keyifle takipteyim. İşlerin güçlerin rast gelsin inşallah.