#akış #flash

RIP Flash

1 Eylül'den itibaren Chrome tarayıcılarda Flash'a gerek duymadan videolar oynatılacak.. (HTML5'e Geçmiş siteler'de) Google'nin flashı yok etme gerekçesi Flash'ın daima açık içinde olması Chrome kullanıcılarının tehlikede olduğunun kanısı olarak. Flash Playeri Chrome'de kullanmak istememeleri..

Android Bitirdi.. Google'de bitirdi.. Sırada kim var !

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #4,5G #ihale
1 değil 2 değil 3 değil 4 hiç değil Tam 4,5G ile devletin kasasına 2,7 milyar € girecek.. Gerçi dolar da 3'lerde geziyor ama € iyidir :)..

800, 900, 1800, 2100 ve 2600 MHz bandında 20 ayrı frekans paketinin asgari bedeli katma değer vergisi hariç olmak üzere 2 milyar 298 milyon 67 bin 661 avro olarak belirlendi. Yüzde 18 KDV ile devletin kasasına en az 2,7 milyar avro girecek. (Ekmektir 🙂 )

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#android #akış #androidM
Android M'de ki M olan kısım Marshmallow (Marşmelov)'MUŞ Bu adamlar tatlılarla şekerlerle işi bozdu şoklete iyiydi onuda öldürdüler 🙂 lolipop'tan hayır görmedik yumuşak şeker bize ne katacak.. Belki telefona çibuk takıp Android M Alan tellerimizi odun ateşinde kızartırız.. 🙂 her yeni gelen sürüm ayrı bir çile ayrı bir aksiyon 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap