Geçmiş olsun oyun patladı. Ps de.
https://www.playstation.com/tr-tr/cyberpunk-2077-refunds/

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • cihat emre @cihat-emre

  ps5e sorunsuz çıkardık diyip tekrar satarlar

 • Melburg @melburg

  Tek sorun performans olsa keşke

  • Gump @runforrest

   Valla ben anlamadım, bugün Konsolüssünde konuştular tek sorun performans ve buglar yoksa karşımızda çok derin iyi bir oyun var falan dediler. Başka yerde ise adam ilk başlangıçta istediğin gibi dağıt karakter puanlarını yine bir şey kaybetmiyorsun neredeyse diyor, oynayışa göre değişiklik yok her seçenek aynı yere çıkıyor diyor. Farklı oyunları mı oynuyor bu millet bu kadar değişik görüş var çözemedim. Buglar temizlensin sırf bu söylenenlere merakımdan bakacağım.

  • serhanhepsen @serhanhepsen

   @runforrest Vaadlerle alakali bir durum. Oyun hiçbir vaad vermeden çıksa, bug olmadan performans sorunlari olmadan çıksa iyi bir oyun bence. Yani ortada 5 oyun var.

   1 Vaadedilen
   2 Pcde nispeten iyi grafiklerle topal aksak çalışan (iyi kartlarla)
   3 Yeni nesil konsollarda pc dekinin daha kötü grafiklisi
   4 Eski nesil konsollarda tamamen bozuk sürüm
   5 Bütün sorunlar halledilince(veya göz ardı edersek) elimizde kalan nihai ürün. Bu vaadedilen oyunla alakasi olmasa da nihayetinde kötü bir oyun degil. Vaadedilen gibi 9 10 luk degil 7 lik bir oyun.

  • onimarsynn @onimarsynn

   @runforrest Hocam en iyi rpg oyunu Cyberpunk'tır diyen adam da var, hepsi fasa fiso. Oyunda verilen kararlar, yapılan karakter geliştirmeleri vs hiçbir şeyi etkilemiyor. Şimdi biri çıkıp yav kardeşim verdiğin cevaba göre düşman silahla veya yumrukla saldırıyor diyecektir, kimse kusura bakmasın ben ona rpg demem. Oyun firmasının söylediği yalanlar olmasa, vaatlerini gerçekleştiremeyince sildikleri açıklamalar, sildikleri tweetler olmasa bu oyun bugsız hale gelince oynanır ama açıklanan Cyberpunk'la çıkan Cyberpunk aynı değil. Biz açıklanana para verdik, bize bambaşka bir şey sattılar.

  • Gump @runforrest

   @serhanhepsen Benim için bug falan problem değil, er yada geç temizlenir onlar sonra oynarız, şu an erken erişim gibi düşünürüz en kötü. Asıl problem yetenek puanları ve verdiğimiz kararlar anlatıldığı kadar etkisiz mi? Aslında oyun lineer yapıda da bizi mi yiyor?

  • serhanhepsen @serhanhepsen

   @runforrest Yetenek puanlari gayet etkiliyor ama tek başına degil , bunu vücud eklentileriyle ve oynayisinizla desteklemeniz lazim. Gizlilige göre puanlari dağıtıp aksiyona göre modifiye edip çatışa çatışa ilerlerseniz bir fark göremezsiniz. Tabi ki karma birşey oynayabilirsiniz ama o zaman özelleşmeyi görmek zor. Daha da derin olabilirmiydi tabiki evet. O yüzden puani bence 7 diyorum. Kararlar konusunda isitisnai durumlar olsa da sonu hariç evet linear bir oyun. Witcher 3 rpg oyunu değil denir (temelden bakarsak doğru ) bence witcher 3 bundan çok daha fazla rpg ye yakin bir oyun. Boşu boşuna steamde oyunun türünü değiştirmişler. Oradan sinyal verilmiş aslında. Yani oyun rgp dinamikleri olan fena olmayan bir aksiyon macera oyunu.

 • ISA @isasntrk

  sidi projek ret kendi kaşındı 😀