BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Kendi Fikri @kendifikri

  @pieza Besmele çekmiş,selam vermiş. Bence iyi olmuş. Merhaba arkadaşlar diye kameraya kafa atanlara alışınca tabi size değişik geldi.

 • Kendi Fikri @kendifikri

  Redmi note4 kullanıyorum. Reklam ne zaman çıkıyor ya. Bana hiç denk gelmedi daha reklam.

 • Özgür'üm, Özgür'sün, Özgür @ozgurg

  "Niyet ettim Allah rızasıiçin Xiaomi'deki reklamları kaldırmaya"

 • DRTOLGA @platinium08

  @demigod

  Diş Hekimliği tıp disiplininin cerrahi dallarından birisidir. 🙂 Tıp disiplinin alt dallarından birisidir. Diş hekimliğinden Mezun olan her kişiye

  Doctor of Dental Medicine
  Doctor of Dental Surgery
  Bachelor of Dental Surgery(Türkiye de Alman ekolünün olduğu dönemde verilen unvan)

  Tıp Fakültesi öğrencileri ne kadar Tıpçıysa bizde o kadar Dişçiyiz 🙂 Bizlik bir sorun yok. Tartışmaya açık olmayan bir konuyu konuşuyorsunuz, Diabet kontrolü sağlanacak bir hastanın uğrayacağı kliniklerden biri biziz. Radyoterapi öncesi Ağız hijyenini kontrol altına alacak klinik biziz. Bir Göz Doktoru ne kadar Gözcüyse bir Diş Doktoru da o kadar Dişçidir. Baş Boyun bölgesi kanser ve kistlerine Diş doktorları veya KBB den başkası kolay kolay dokunmaz. Ülkemizde ki ve Dünyadaki Ortognatik Cerrahiler de Diş Doktorları tarafından yapılır. Ağız ve çevresi bizim branşımızdır. Zaten üstteki ünvanlarda ne olduğumuzu gayet rahat kanıtlıyor. Rusya ve Çevresindeki Türki Cumhuriyetlerde de STOMATOLOG Yani Ağız Bilimci Ağız Doktoru olarak geçer. Siz her mesleğe -ci -cu ekini takıyorsunuz sanırım. Elektrik mühendisine elektrikçi avukata hukukçu bilgisayar mühendisine bilgisayarcı diyorsunuzdur. Biz Tıp Hekimleri, Hukuk Fakültesi mezunları -ci cu ekine takık değiliz. Zaten okuldayken Tıpçı dişçi hukukçu diye hitap ederiz. Bazı arkadaşlarımız uzmanlık bitirince de -ci cu devam eder KBB ci gibi, doktor sanmıyorum zaten yukarıdaki unvanlara sahip olduğum için doktorum.

Tüm blog yazılarını gör