Selam, 300 400 lira bandında kulak içi mikrofonu iyi olan bluetooth kulaklık önerebilecek varmı? Yoğun telefon görüşmesi yapılacak. xiaomi redmi airdots mikrofonu çok kötü. Yani öne çıkan özellik telefon görüşmesi, müzik değil.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selam herkese, dsmart internet kullanıpta twitter, netflix gibi uygulamalarda sorun yaşayan oldumu? Twitter'a giremiyorum kesinlikle. Modemde mtu ve mss değeri ile ilgili birşeyler buldum internette ama çözemedim. 1450 yada 1453 yapın diyorlar internette ancak olmadı. Bu sorunu yaşayıpta çözüme ulaşabilmiş birileri varmı aramızda? #dsmart #internet

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Wunderlist kapanıyordu ne oldu o durum bilen varmı? Birde wunderlist kadar başarılı alternatifi varmı kullanan eden?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Macbook Pro 17 inc Mid 2010 i7 işlemci - İlan ve alışverişte ilk adres...

Intel Core i7 işlemci, 8 GB RAM, kapasiteli Apple dizüstü bilgisayar ilan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da
BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Muhammet UÇAR @haypurtiryading

    Değil. Ben 2011'ini paraya sıkışınca 4000e verdim. Sevinerek alan oldu. Elmanın dünyası farklı. Ama keşke 2011 olsaymış diyorum. 17" cihazlar, Macbooklar arasında bambaşka. Birde Mat panel bu cihaz.

  • Ozan @tasy

    Bende piyasasına bakıp verdim fiyatı. Azmı çokmu tartışılır, konu hep apple şöyle kötüye gider ama 🙂 amacım o değil tabiki. Ben sadece laptopumu satmak istiyorum polemiğe girmeden. Almak isteyen olursa buralardayım.

Mantıklı bir sisteme geçiş içersinde google. Umarım sıkıntısız yaparlar.

https://www.androidauthority.com/project-treble-818225/

Understanding Project Treble and future Android updates

Android Oreo and Project Treble are promising much faster OS updates for Android phones in the future. We explore how this works and if the claims are true.
BeğenFavori PaylaşYorum yap