Battlefield Hardline beta incelemesi

Battlefield Hardline'ın Betası'nı oynadık ve değerlendirdik.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 46
 • lawnmower @lawnmower

  O ortadaki paradan istediğimiz kadarını alıp kendi kasamıza götürdüğümüz oyun modu bana Unreal Tournament 3'e Titan paketiyle eklenen "Greed" modunu hatırlattı. Onda da adam vurdukça kafatası çıkıyordu, gidip bir noktaya bırakıyorduk. Az veya çok toplayıp gitmek oyuncuya kalmıştı, çok toplayınca toplu skor oluyordu ama bir anda hepsini kaybetmek de mümkün oluyordu. Güzeldi yani, biraz ondan esinlenmişler sanki.

  Bence bugüne kadarki Battlefield oyunlarında olmayan, daha farklı oyun modlarının üzerine yoğunlaşacaklar. Bu oyunun tam sürümünde Domination, Conquest, TDM filan görmezsek şaşırmam. Onları isteyen yine BF4 veya BF3 oynayacak, farklı birşey isteyen de bunu seçecek. Açıkçası BF4'ten tek farkı oyun modları olan bir oyunun ayrı bir oyun olarak satılması bana saçma geliyır. İyi fiyat çekerlerse belki alan olur ama mevcut haliyle fazla satacağını sanmıyorum.

 • tansusus @tansusus

  birde bu oyuna utanmadan 60 dolara season pass cıkartırlar

 • Madlyp @madlyp

  Çıkmamış oyuna ne hakaret. Bide Macitin "ya ben çok bf4 oynadım" tavrı nedir? BF4 le neden karşılaştrıp duruyororsunuz. Oyunu yapan DICE DEĞİL! Oyunu yapımcısı Visceral Games dir!!! Bu yüzden oyunu tam para ile satıcaklar. Hakları. Ne yani oyunu BF4 modu olarak çıkartıp sonra dice gidip "ya biz mod yaptık ta para rica etcektik" mi diyecek. Bide araştırmadan mı çekiyosunuz videoları. Macit "senaryo modu olmuyacak diyor" Dice yapmıyor ki. DEAD SPACE serini yapan adamlar yapıyor oyunu. hey senaryosuna az bel bağlayın. Siz bu videyodan sonra kendinize oyuncuyum ben demeyin sakın. Gazeteci kafasıyla yorumlamışınız resmen. Oyunu keşke başka isimde çıkarsaydılar demişsiniz.Oyun motoru bir kere frostbite 3, tabiki bf4 e benzeyecek.. Eee farklı isimde çıkarsalardı, kesin "Oyunun adı başka ama bildiğin bf4 ün aynısı coddaki saçmalığı bunlar yapıyo" gibi bişiler saçmalıyacaktınız. Şu bf4 serilerinde ne de çok hata yaptınız ne saçmaladınız ya. Umarım dediklerimi bir oyuncu olarak okursunuz. Bu yorumu bir hakaret değildir, teknoseyiri bende herkez gibi seviyorum ama şu oyunlar konusudaki bilmişliğiniz beni deli ediyor. Lütfen daha objektif ve ılımlı yaklaşın şu Bf serisine.

 • ByBaki @bybaki

  Oyunda kullanılan televizyonun yanındaki bilgisayarın adı nedir? @gamsizm

Watch Dogs İncelemesi

Watch Dogs bu yılın en önemli oyunlarından. Biz de bu açık dünya oyununu ana hatlarıyla inceliyoruz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 70

Mount&Blade'in mutfağı Taleworlds ofisindeyiz

TeknoSeyir, Mount & Blade serisinin yapımcısı Taleworlds Entertainment'i Ankara ofislerinde ziyaret ediyor. Videomuzda hem Taleworlds ekibini ve ofisini tanıyor, hem de geliştirmekte oldukları yeni oyun Bannerlord üzerine ilk ağızdan bilgiler alıyoruz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 90