Herkese Selam!
Xiaomi Mi Band 3 merak ettiğim bir akıllı bileklik. Özellikle Xiaomi Mi Band 2 modelini kullanan biri olarak yeni özellikleri ve tasarımı benim merakımı kaşıyan durumlardı.
Bu konular için araştırma yaparken elde ettiğim bilgileri kişisel blogumda yazdım. Satışa çıkmasından sonrada satın alarak incelemeyi çok istiyorum.
Aşağıya linki bırakıcam. Amacım hem sizlere faydalı olabilmek hem de yazım hakkında görüşlerinizi almak. #xiaomi #miband3
http://furkanpolat.com/xiaomi-mi-band-3/

Xiaomi Mi Band 3 - Furkan POLAT

Xiaomi Mi Band 2 severek kullandığım, uygun fiyatlı bir akıllı bileklik. İlk versiyonu olan Xiaomi Mi Band 1’den sonra ara model olarak tabir edebileceğim Xiaomi Mi Band 1s modelinden...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba
Elimde Bir adet Seagate3 TB 7200 RPM sata 3.5 inç ve bir adet wd cavier green 2 Tb sata 3.5 inç harddisk bulunmakta. Elimden çıkarmak istiyorum. 2side sağlam ve çalışır durumda. Çok fazla yorulmadı. Yedeklerimi saklamak amacıyla kullandım.
İstenilen siteden komisyon dahil aşağıdaki fiyatlar ile satabilirim.
Seagete 3 TB : 290 TL
WD 2 TB: 190 TL

İkisini birlikte alacak olan arkadaşa 450 TL’den verebilirim. Ürünlerin kargosu ücretsiz şekilde gönderilir.

#ikinciel #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba Arkadaşlar,
Kullanmadığım bir tane Raspberry Pi 3 Model B var. Elimden çıkarmak istiyorum.
Sanalpazar üzerinden satışa çıkardım. #akış #ikinciel

Satın alma sonrası size gelecek şeyler;
Raspberry Pi 3 Model B
Raspberry Pi Kutu/Case
Sandsik Ultra 16 Gb Class10 Micro SD Card (80 Mb/s)
Raspberry Pi Micro USB Güç Adaptörü 2.5 A

Fiyat: 200 TL
Kargo Ücretsiz
http://www.sanalpazar.com/raspberry-pi-3-kit/i-76674432

2. el Raspberry Pi 3 Kit 200 TL Sanalpazar.com'da

Raspberry Pi 3 Kit, 200.00 TL'ye Sanalpazar.com'da. Uygun fiyatlı kaçırılmayacak kit Windows 10 ve Linux Destekleyen Raspberry Pi 3 kullanmaya (ürün kodu: 76674432)
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış Hukuki konuda 1-2 ufak soru sorabileceğim bilgili biri var mı? Konu sana**azar.c** sitesinin 15 gündür ödeme yapmaması kendilerini mahkemeye vermek istiyorum ama nasıl yapılır ne edilir konusunda bir fikrim yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Benim arkadaşta oradan satış yaptı. 3 aya yakındır parasını alamıyor. Devamlı sallanıyor. İşte ödenecek farkındayız bilmemne bilmemne diye. Keşke satış yapmadan öncesi ... mağdurları diye aratıp baksaydınız baya kişi mağdur.

  • Furkan POLAT @furkanpolat

   Haklısın. O benim kaçırdığım nokta oldu. Keza ben 2.el ürünlerimi toplu halde girip bırakmıştım. Hani satılırsa gönderirim diye. Satılınca gönderdim. Sonrasında böyle birşey ile karşı karşıya kaldım. Şimdide sırf verdikleri reaksiyondan dolayı işi hukuka taşıyacağım.

 • turker @turker

  üyelik sözleşmesini okuyun. ödeme süresi o sözleşmedeki süreyi aşmışsa mahkemeye verebilirsiniz. mahkeme en az 1-1.5 yıl sürer. sonunda kazanırsanız tüm mahkeme ve avukat paralarını da karşıdan talep edebilirsiniz.

  fakat firma yine de ödeme yapmayabilir. o zaman icra işlemleri başlatmanız lazım.

  bir diğer yöntem, savcılığa dolandırıcılık yaptılar diye dilekçe ile başvurabilirsiniz.

  • Furkan POLAT @furkanpolat

   Üyelik sözleşmesinde alıcının onayının ardında 3 iş günü içerisinde ödeme yapılacaktır şeklinde bir ibare var. 3 iş günü üzerinden oldukça fazla zaman geçti. Dolandırıcılık olarak başvurmayı planlıyorum zatende. İlk defa böyle birşey yapacağımdan hiç bilgim yok.

  • turker @turker

   savcılık şikayet dilekçesi diye aratırsanız epey bir örneğe ulaşırsınız. olayı mümkünse 1 sayfayı geçmeyecek şeklide anlatıp sonuç bölümünde şunu şunu talep ediyorum diyorsunuz.

  • Furkan POLAT @furkanpolat

   @turker Anladım.Zaten örneklere baktım. Az önce bahsi geçen firmadan cevapta geldi. Hala yuvarlak cevaplar veriyorlar. İlgili birime gerekli talimatlar verildi. Sırayla ödeme yapılacak gibi. Onların bankalar ile yaşadığı problem benim sorunum değil. Ben kendimi düşen her türlü aşamayı yaptım. Şimdi sadece bana karşı takındıkları bu ifade yüzünden onlarla uğraşacağım.

 • salihcln @salihcln

  İlamsız icra takibi yapın o zaman.

Elimdeki ürünlerin bir kısmını sanalpazar üzerinden sattım. İşin ilginç tarafı şu ki sattığım ürünü alıcı tarafından onaylanalı 30 saatten fazla oldu hala ödemeyi hesabıma geçirmediler.Daha güzeli ise sorduğumda en kısa sürede yapılacak dediler. Üzerinden 30 saat geçmiş daha ne olsun. #akış #ikinciel #Sanalpazar

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#ikinciel #akış
Merhaba.
Elimdeki fazlalık ürünleri satılığa çıkardım.

Seagate Expansion 1 TB
Faturası Var. 1 Aylık Media Mark'tan alınma. Açılmadı.Kullanılmadı.
SATILDI...

Raspberry Pi 2 + Orjinal Kutusu
Ürün Nas Server yapılmak amacıyla alında 4-5 defa kullanıldı. 1 Aylıktır. Kutusu ve faturası mevcuttur. Samm Teknolojiden alınmıştır.
http://www.samm.com/raspberry-pi-2.html
Ürün yukarıdaki linkteki üründür.
150 TL

Hiper HD-3025 2.5" USB 3.0 SATA HDD Kutusu+Deri Kılıf
Ürün 1 defa kullanıldı. Eski HDD veri transferi yapılmak amacıyla. Fiyatına göre performans ürünü denilebilir.
35 TL

İstenildiği taktirde ürünler sanal pazar veya GG üzerinden ürünün sitedeki fiyatına komisyon dahil olarak ilan açılır.Yani ürünleri gördüğünüz fiyatlar üzerinden bahsi geçen e-ticaret sitelerinden alabilirsiniz. Ürün kargoları alıcıya aittir.
İzmir için elden teslim edebilirim.(Buca,Bornova,Halka Pınar,Hilal Metro Durakları)

Raspberry Pi 2

RASPBERRY PI 2 - 1Gb RAM (Menşei: İngiltere)   4 çekirdek ARMV7 Cortex 900 MHZ işlemciye (~6x performans) 1GB LPDDR2 SDRAM Fiyatlarımıza kargo dahildir....
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Furkan POLAT paylaştı.

Kıymetli Teknoseyir üyelerinden 5 kişiye şirketimiz logosu bulunan 007'yi kıskandıracak özelliklere sahip 2016 hediyesi göndermek istiyoruz. 8Gbyte hafızaya sahip kalemin tepe kısmında dokunmatik ekranlarda kullanabileceğiniz touch pen özelliği bulunmakta.

Talihliler @hkellecioglu yardımları ile "bu iletiyi paylaşmış ve yorum yazmış olanlar arasından rastgele 5 hesap seçilecek şekilde bir SQL cümlesi" çalıştırılarak belirlendi.

@serhatsoylemez
@mhmmdy
@cingibi
@exxory
@merttrtz

E-Posta adreslerinize gerekli bilgi gönderildi. Sizlerden gelen yanıtlar bekleniyor...

#hediye #2016 #promosyon #akış #dgnteknoloji #dgn

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 232