1458135 numaralı siparişim tahmini ne zaman kargoya verilir sayın @gamsizm abi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar Selamlar,
Elimde olan parçaları değerlendirmek adına topladığım bir kasa var. Sürekli dışarıda olduğum için kasa ile çalışamayacağım için satarak yeni bir dizüstü için bütçe oluşturma kararı aldım. Fiyat olarak ne yazacağımı tam olarak hesaplayamadığım için buraya özelliklerini, garanti durumlarını vs. yazıyorum. Sizden ricam ortalama fiyat belirtirseniz letgo vesairede paylaşarak satmak istiyorum. Buradan alıcı çıkarsa da yardımcı olurum.

Anakart:
MSI H81M-E33 DDR3 S+V+GL 1150P -- Toptancıdan aldım. Alan arkadaşa fatura kesebilirim.
KASA:
NW CASE 09-09-01 TEMPERLİ (300w) (120mm kırmızı led tek fanlı) -- Toptancıdan aldım. Alan arkadaşa fatura kesebilirim.
İŞLEMCİ:
Intel® Core™ i7-4790 İşlemci 3,60 GHz -- 2.el garanti ve faturası yok. İş karşılığı almıştım. Testleri yapıldı. Herhangi bir sorunu yok.
RAM:
OEM 8 Gb DDR3 1333 MHz -- 2.el garanti ve faturası yok. İş karşılığı almıştım. Testleri yapıldı. Herhangi bir sorunu yok.
SSD:
Longline 240 Gb Sata SSD -- Toptancıdan aldım. Alan arkadaşa fatura kesebilirim.
EKRAN KARTI:
AMD Radeon R7 450 4GB Card -- 2.el garanti ve faturası yok. İş karşılığı almıştım. Testleri yapıldı. Herhangi bir sorunu yok.

Notlar:
-Faturasını kestiğim ürünlerin garantilerini distribütörler vermektedir. Alan kişi isterse bende firmam aracılığıyla garantisini veririm.
-İkinci el ürünlerde 6 ay garanti vermekteyim.
-Fiyat teklifi yapabilirsiniz.
-Satış yapmam için fiyat önerisinde bulunabilirsiniz. (En çok ihtiyacım olan bu.)
-İzmir içi ücretsiz araçla teslimat. (Şehir merkezindeki ilçeler için geçerlidir.)
-İzmir dışı kargolama yapılır. (Kargo ücretsizdir.)
-Herhangi bir sorunuz olursa yanıtlamak isterim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeni Askerlik Yasası ile birlikte benim gibi önlisans mezunlarına yedek Astsubaylık hakkı tanındı. Bende tecilimi bozarak askerlik başvurusu yaptım. Tüm bu süreçle ilgili olarakta edindiğim tecrübeleri hobi olarak kullandığım YouTube kanalımda ve blog adresimde paylaştım. Sizlerinde faydalanabileceği bilgiler olduğu için burada da paylaşmak istedim. Sorularınız olursa cevaplamaya hazırım.

Youtube:
https://www.youtube.com/watch?v=iPSIa5eNazk

Blog:
http://furkanpolat.com/yeni-askerlik-yasasi/

Yeni Askerlik Yasası - Askerlik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yeni Askerlik Yasası - Askerlik Başvurusu Nasıl Yapılır? Bu videoda benimle aynı şartları taşıyan kişiler için Yeni Askerlik Yasası ile birlikte nasıl askerl...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba Arkadaşlar,
Kullanmadığım bir tane Raspberry Pi 3 Model B var. Elimden çıkarmak istiyorum.
Sanalpazar üzerinden satışa çıkardım. #akış #ikinciel

Satın alma sonrası size gelecek şeyler;
Raspberry Pi 3 Model B
Raspberry Pi Kutu/Case
Sandsik Ultra 16 Gb Class10 Micro SD Card (80 Mb/s)
Raspberry Pi Micro USB Güç Adaptörü 2.5 A

Fiyat: 200 TL
Kargo Ücretsiz
http://www.sanalpazar.com/raspberry-pi-3-kit/i-76674432

2. el Raspberry Pi 3 Kit 200 TL Sanalpazar.com'da

Raspberry Pi 3 Kit, 200.00 TL'ye Sanalpazar.com'da. Uygun fiyatlı kaçırılmayacak kit Windows 10 ve Linux Destekleyen Raspberry Pi 3 kullanmaya (ürün kodu: 76674432)
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış Hukuki konuda 1-2 ufak soru sorabileceğim bilgili biri var mı? Konu sana**azar.c** sitesinin 15 gündür ödeme yapmaması kendilerini mahkemeye vermek istiyorum ama nasıl yapılır ne edilir konusunda bir fikrim yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Furkan POLAT @furkanpolat

  Haklısın. O benim kaçırdığım nokta oldu. Keza ben 2.el ürünlerimi toplu halde girip bırakmıştım. Hani satılırsa gönderirim diye. Satılınca gönderdim. Sonrasında böyle birşey ile karşı karşıya kaldım. Şimdide sırf verdikleri reaksiyondan dolayı işi hukuka taşıyacağım.

 • turker @turker

  üyelik sözleşmesini okuyun. ödeme süresi o sözleşmedeki süreyi aşmışsa mahkemeye verebilirsiniz. mahkeme en az 1-1.5 yıl sürer. sonunda kazanırsanız tüm mahkeme ve avukat paralarını da karşıdan talep edebilirsiniz.

  fakat firma yine de ödeme yapmayabilir. o zaman icra işlemleri başlatmanız lazım.

  bir diğer yöntem, savcılığa dolandırıcılık yaptılar diye dilekçe ile başvurabilirsiniz.

  • Furkan POLAT @furkanpolat

   Üyelik sözleşmesinde alıcının onayının ardında 3 iş günü içerisinde ödeme yapılacaktır şeklinde bir ibare var. 3 iş günü üzerinden oldukça fazla zaman geçti. Dolandırıcılık olarak başvurmayı planlıyorum zatende. İlk defa böyle birşey yapacağımdan hiç bilgim yok.

  • turker @turker

   savcılık şikayet dilekçesi diye aratırsanız epey bir örneğe ulaşırsınız. olayı mümkünse 1 sayfayı geçmeyecek şeklide anlatıp sonuç bölümünde şunu şunu talep ediyorum diyorsunuz.

  • Furkan POLAT @furkanpolat

   @turker Anladım.Zaten örneklere baktım. Az önce bahsi geçen firmadan cevapta geldi. Hala yuvarlak cevaplar veriyorlar. İlgili birime gerekli talimatlar verildi. Sırayla ödeme yapılacak gibi. Onların bankalar ile yaşadığı problem benim sorunum değil. Ben kendimi düşen her türlü aşamayı yaptım. Şimdi sadece bana karşı takındıkları bu ifade yüzünden onlarla uğraşacağım.

 • salihcln @salihcln

  İlamsız icra takibi yapın o zaman.

Elimdeki ürünlerin bir kısmını sanalpazar üzerinden sattım. İşin ilginç tarafı şu ki sattığım ürünü alıcı tarafından onaylanalı 30 saatten fazla oldu hala ödemeyi hesabıma geçirmediler.Daha güzeli ise sorduğumda en kısa sürede yapılacak dediler. Üzerinden 30 saat geçmiş daha ne olsun. #akış #ikinciel #Sanalpazar

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#ikinciel #akış
Merhaba.
Elimdeki fazlalık ürünleri satılığa çıkardım.

Seagate Expansion 1 TB
Faturası Var. 1 Aylık Media Mark'tan alınma. Açılmadı.Kullanılmadı.
SATILDI...

Raspberry Pi 2 + Orjinal Kutusu
Ürün Nas Server yapılmak amacıyla alında 4-5 defa kullanıldı. 1 Aylıktır. Kutusu ve faturası mevcuttur. Samm Teknolojiden alınmıştır.
http://www.samm.com/raspberry-pi-2.html
Ürün yukarıdaki linkteki üründür.
150 TL

Hiper HD-3025 2.5" USB 3.0 SATA HDD Kutusu+Deri Kılıf
Ürün 1 defa kullanıldı. Eski HDD veri transferi yapılmak amacıyla. Fiyatına göre performans ürünü denilebilir.
35 TL

İstenildiği taktirde ürünler sanal pazar veya GG üzerinden ürünün sitedeki fiyatına komisyon dahil olarak ilan açılır.Yani ürünleri gördüğünüz fiyatlar üzerinden bahsi geçen e-ticaret sitelerinden alabilirsiniz. Ürün kargoları alıcıya aittir.
İzmir için elden teslim edebilirim.(Buca,Bornova,Halka Pınar,Hilal Metro Durakları)

Raspberry Pi 2

RASPBERRY PI 2 - 1Gb RAM (Menşei: İngiltere)   4 çekirdek ARMV7 Cortex 900 MHZ işlemciye (~6x performans) 1GB LPDDR2 SDRAM Fiyatlarımıza kargo dahildir....
BeğenFavori PaylaşYorum yap