Project Spartan ile ING bank internet sitesi arasında bir sorun olabilir mi? Siteye üç defa girdim üçünde de işlem yaptırmadan dışarı attı.

Ben işimi Chrome ile gördüm ama sorun özel mi genel mi anlamak bakımından Win10 10049 sürüm sahiplerinden varsa ING hesabı olan, kontrol etmelerini rica ediyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Windows 10 USB 3,1 type-C destekleyecek söylentisi var.
Teknoseyir bizi bu konuda biraz aydınlatabilir mi? Nedir bu Type-C ?

Eğer gerçekten monitörleri güç kablosu olmadan bilgisayarımıza bağlama olanağı sağlıyorsa , o zaman masaüstü bilgisayarlarımızı kurarken güç kaynağı seçimini azıcık abartmamız gerekecek mi?

1000 watt ve üzeri güç kaynağı talebi patlar mı?

Notebooklarda extra bir güç talebi sözkonusu olur mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Haluk Benker @benker

  Üzerinden 100 watt lık güç transferi yapılabiliyormuş.Bunun bilgisayarlarımızın güç kaynağına etkisi ne olur merak ettim.Daha yeni izlediğim bir videosunda Levent Bey gayet haklı olarak 600 watt güç kaynaklarının tek ekran kartlı sistemlere yeteceğini söylüyordu.

  • Adem Gdk @aguduk33

   100 watt olayı usb power delivery standardıdır. Sanılanın aksine spesifikasyon a tipi portlarda da 100 watta izin vermektedir. 100 watt 20V 5A şeklinde verilmektedir. PC lerimizde 20 volt olmadığından 100w almamız mümkün değil. En fazla 25W alabiliriz. 5V 5A. (USB PD sytandardı 5V ve 20V seçeneklerine sahip, 12V seçeneği yok.)
   100w pratikte laptopları usb girişinden şarj edebilmek için kullanılmaktadır. 20V seçilmesinin bir sebei de bu.

Bir notebook bakınıyordum.İnce ve zarif olsun ama oyun da oynatabilsin diyordum.Aradığım herşey MSI GS serisinde var ama fiyatı bütçeme fazla gelince aynı serinin daha uygun fiyatlı modellerine baktım. Şunu alayım ssd yok ama elimdeki ssd yi ona takarım diye düşünürken birşey dikkatimi çekti ,özelliklerinde "15.6 Full HD eDP ekran" yazıyordu. Bu "eDP ekran" ifadesiyle ilk defa karşılaştım.Bunu ips panel ile karşılaştırırsak artısı eksisi nedir bilen var mı acaba?
Ürün şu: http://www.ebrarbilgisayar.com/msi-gs60-ghost-2pl-049tr-notebook-pmu327741

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

Galaxy Note 10.1 (yurtdışından alınma) 2014 edition tabletime dün kit kat güncellemesi yükledim.
Antutu skoru 34387 den 31873 e düştü.???

BeğenFavori PaylaşYorum yap