Paylaş Paylaş

TeknoSeyir Muhabbet #17

TeknoSeyir'de yeni bir muhabbet bölümü ile karşınızdayız.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Tarık KAYA (35) @tarikkaya

  Çarşambanın gelmesine seviniyorum Levent abi ve yorumları. Daha ne olsun. 🙂

 • Super Santorelli @supersantorelli

  youtube yorumlara ön eleme sonra yayınlama hadisesi mi gelmiş? yazdığım yorum gözükmüyor?

 • Can @berkaroon

  Yarış pisti için Levent Abi'ye katılmıyorum. Bir ülke için gerekli bir şey. Kültür kazanımı önemli. Yarışlar yapılsın. Clio cup porsche cup devam etsin. Yarış kültürü oluşsun meraklı insanlarda. Araç dinamikleri öğretilsin. Farklı bir sosyal aktivite edinilsin. He ülkenin dış politikaları iyi oldukça yurtdışından da insan çeker ve farklı yarışlar da yapılarak para kazanılır.

 • Ressam @ressam

  Mart hatta Şubat ayında Corona konusunda hangi tedbirleri aldıysam aynısını aynı disiplinle şu anda da almaya devam ediyorum. Ne yorgunluk var ne de bezginlik. Dışarıdan gelen her paketi dışarıda bıraktırıyorum. Bırakan kişi gittikten sonra eldivenle paketleri içeri alıp balkona alıyorum ve kolonya ile dezenfekte ediyorum. Sebze ve meyveleri ise sirkeli suda bekletiyorum. Kapıya gelen kişinin karşısına maske ve siperlikle çıkıyorum. Maskesini takmayan veya maskesini indiren her personeli firmalarına şikayet ettiğim için artık sorun yaşamıyorum.

  Yaptıklarım aslında basit pandemi önlemleri. Savaşta her yer bombalanırken, sığınağa inmeyen adam durumuna düşmek bence yapılacak en aptalca şey. Pandemide bunun karşılığı maskesiz sokağa çıkmak veya bir noktadan sonra ne olursa olsun psikolojisine kapılmak.

 • Ufkabakan @ufkabakan

  LP nin bahsettiği kendi algoritmasını oluşturma fikri bence kötü değil. Benim "master passwords" harici, ikincil seviye sitelerde kullandığım bir yöntem. Tabi ki verilen örnekteki "husammetin30" , "husammetin31" , "husammetin32" gibi bir algoritma değil. Kabaca sitenin ismini sifreliyorum ve devamında site ile alakalı bir katalog anahtarı ekliyorum. Örnek şifreleme "alfaomega" : ssgspohs
  Bu metne bir de "8tY%" gibi katalog kodu ve site adına göre eklenen sabit ekledik mi alsana şifre...

 • Ufkabakan @ufkabakan

  LP nin bahsettiği, "dur ver bi bakayım bu oyun neymiş" dediği reklam: