Wireless Multimedia Bamboo Keyboard & Mouse Combo

"Dediler zamanla hep, değişirmiş sevgiler" Değişmiyor arkadaşlar. İnsan neyse o! Başkası olması çok zor.

Ahbaplar sakin ol dediler. "Bambu çatlar, dayanıksız ürün uzak dur" ben de durdum. Ancak ne kadar dayanıksız olabilir acaba diye merakıma da engel olamadım. Goldmaster marka geniş ve ergonomik olan modelin rengi koyu, tuşların görünmesi zor olunca başka yerde bakınayım derken, bir alışveriş sitesinde Çin'de imal edildiği aşikar olan, homemade dense de CNC eli değmiş hissi yüksek bir model buldum. Daha öncesinden bildiğiniz ahşap kasaya uyumlu olacağını varsayarak aldım.

Alırken dikkat etmedim. TR değilmiş. Yorumlara da bakmadım 🙂 Buna karşın tuşların yerini ezbere bildiğim için sorun yok. Satıcı belirtmemiş. Tek yıldız verdim.

Çok şık. Ofise her gelen görüşeceği konuyu unutup buna odaklanıyor. İnsan keyifleniyor. Ancak sadece bu kadar. Başka da hiçbir özelliği yok 🙂 Bildiğiniz Iphone veya Macbook benzeri bir durum. Estetik çekiciliği, kısıtlı donanımın ve diğer kısıtlamaların önüne geçiyor.

Çok kötü bir kablosuz alıcısı var. 1.5m sonra algı dip yapıyor. Hatta ara ara mouse'u sert şekilde hareket ettirmek gerekiyor. Ofise dışarıdan bakan adam "bu adamın ücretli yıllık izne çıkması lazım" diyebilir. Klavye notebook ayarında yerden kazanmak amacıyla konstantre hale getirildiği için uzun vadeli ofis işlerinde yorabiliyor.

Özetle;

Ofiste şık bir görünüm sağlamak için çalışma şartlarınızı zorlaştırmak gibi salakça bir bedel ödemeniz adına, çok ideal bir ürün. Şimdilik kullanacağım. Tadı çıkınca ve tuşlar çatlayınca iade. Yeni gönderilen veya tuşları değişerek gönderilen klavyeyi de hatun kişilere hediye etmek gibi bir görev de verilebilir.

Duygularım karışık. Hem masamın üstünde durmasından çok hoşlanıyorum. Hem de kullanımı zor. Sürekli topuklu ayakkabı giyip sağlığından olan kadınları anlamak için ideal. Hatta bunu kullanarak zaman içinde kadınların aklından geçenleri okumaya başlayıp, Romeo olmanız işten bile değil.

TS'nin bir Tayyarlar birliği olduğuna istinaden, aramızda bulunma ihtimali olan kadınlarımız, belki daha ayrıntılı izahatta bulunurlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Bu ürünle ilgili tüm incelemeler