Wallhaven.cc

Ufak bir yazımız var bugün 🙂 Wallpaper sitesi önerisi. Eminim çoğu kişi biliyordur ama bilmeyenler de bilsin isterim.. 🙂

Bu siteyi uzun zamandır biliyorum. En çok kullandığım sitedir. Diğer sitelerden büyük farklarla ayrılıyor. Öncelikle bulamayacağınız içerik yok gibi. Ve herşey kaliteli. Amatör resimler pek yok. İstediğiniz gibi resimleri sıralayabilir ve filtreleyebilirsiniz. Bir arama yaptığınızda o arama ile ilgili etiketler görülür. O etiketlerle daha detaylı arama yapmak da mümkün.

Öncelikle sitede bir üyelik oluşturun. 1 dakikanızı almaz. Üyelik oluşturun diyorum çünkü getirdiği avantajlar çok.. Üyelik oluşturduğunuzda daha önce baktığınız resimlerin üzerinde "SEEN" yazısını görürsünüz. Böylece aynı resme bir daha denk gelirseniz hemen o resmi atlayabilirsiniz. Profil kısmınızda favoriler kısmı vardır. Resimleri favorilerinize ekleyebilirsiniz. Dahası, favoriler kısmında kendinize göre kategoriler oluşturabilirsiniz kolaylıkla. Doğa resimleri, araç resimleri vs.. kafanıza göre.. Sitenin üst kısmında SFW, Sketchy, NSFW olmak üzere 3 filtre çeşidi var. SFW genel türde resimler, tıkladığınızda yeşil yanar. Sketchy'ye tıkladığınızda sarı yanar, +13 diye tabir edilebilecek resimler. NSFW'ye tıkladığınızda ise kırmızı yanar ve +18 içerik mevcuttur. İsteğinize göre birini veya istediklerinizi aktif ederek ona göre arama yapabilirsiniz. Bu üçünün toplamı 277 bin resim kadar ediyor.

Site hâlen alpha aşamasında. Yakında renklere göre arama seçeneği de gelecek

http://alpha.wallhaven.cc/random

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Bu ürünle ilgili tüm incelemeler