Curse Voice

Çok kısa bir inceleme olacak ama, yine de buna değer kesinlike. Curse Voice adlı bir programla tanıştım. Şunu söylemeliyimki Skype halt etmiş. Curse'un arayüzü Türkçe, çok güzel, pratik ve kullanışlı. En güzel yanı Skype ve Steam hesaplarınızdan arkadaşlarınızı otomatik olarak bulup size eklemek ister misiniz diye soruyor. Geçen bende Skype sorun çıkardı. Şu harici ses kartını alıp sisteme 3. ses kaynağını eklediğimden beri böyle. Ben de Barış Abi'ye dedimki abi Curse'ü yükle. Mesaj attı yükledim hesap açtım diye saniyesinde bana da mesaj geldi "bir arkadaşınız artık Curse kullanıyor" diye. bu özellik çok yararlı.

İkinci sevdiğim özellik. Bir konuşma grubu oluşturabilirsiniz. Mesela biz ETS2 yapıyoruz arada multi. Skype sorun oluyor. Yok onu ekledim o kabul ettimi aramaya cevap vermedi bilmemne. Curse'de ise bir grup oluşturuyorsunuz. -tek tıklamayla- size bir url veriyor. Sizde gruba katılmasını istediğiniz kişilere url'yi gönderiyorsunuz bu kadar. Çok basit herşey. Ayrıca LoL, Smite gibi oyunlarda oyun içi arayüz yani overlay mevcut. Ses kalitesine gelecek olursak kesinlikle Skype'tan daha iyi. Net olarak söyleyebilirim. Server'ları çok iyi anladığım kadarıyla. Ses kesildi koptu bilmemne oldu durumu yok. Sistemi de yormuyor Skype gibi. Mobil sürümleri de var programın.

Curse yeni bir program zaten hala Beta. Bir hatasını görmedim gerçi. Yeni özellikle geleceğinden dolayı beta sanırım. Kesinlikle tavsiye ederim. bundan sonra ETS2 konvoy yaparsak da şimdiden söyleyeyim Curse üzerinden olacak konuşma sistemi. Skype resmen eziyet.

http://tr.cursevoice.com/

http://beta.cursevoice.com/ #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Bu ürünle ilgili tüm incelemeler