CoolBaby HST-808

Gençler en alttaki linkten verdiğim sipariş atari bugün geldi, bende bir inceleme yapayım dedim. 16$ a aldım (yaklaşık 45 lira) .

Evde kardeşim sürekli sıkılıp telefonlara musallat oluyordu, 3g si filan fazla radyasyon yemesin hemde oyun oynasın diye eski renksiz el atarileri alternatiflerine bakınırken bunlar gözüme ilişmişti.

Bizim çocukken başından ayrılmadığımız tvde konsolla oynadığımız oyunları "el atarisi" formatına getirmiş çinli ağbiler 🙂 ben de görünce dedim bir sipariş vereyim,(Sanki kendime almışım gibi bir histe yok değildi içimde 🙂 ) neyse 25 günde filan ulaştı.

Ürüne gelecek olursak gerçekten sizi eskilere götürüyor.. Malzeme kalitesi yerinde dış plastiği kokan adi malzemelerden değil belli, ekran fena değil gayet keskin bir his veriyor , zaten oyunların çözünürlüğü düşük tv yerine küçük ekrandan daha değişik bir deneyim sunuyor oyunlar daha keskin.. Tuş basış hissiyatı kaliteli yani tuş tepkileri hoşuma gitti sandığım gibi kötü çıkmadı. Bu modelde birde kart girişi var içinde az oyun varmış gibi(360 civarı) eztra +60 oyun içeren kartıda yanında. Bu arada çocukken ne çok oyun kaçırdığımı farkettim cihazı tamamen kurcalamamama rağmen.

O eski kandırmacalı kasetlerdeki gibi aman işte 1001 tane oyun var deyip hep aynı oyunların bulunduğu tarzda bi konsoldeğil gerçekten her oyun farklı bu üründe. Zaten o kandırıkçı kasetlerden dolayı kaçırdık birsürü oyunu demekki.. Şimdi anlıyorum daha

Ürünün notunu kıracağım eksileri ses seviyesi ayarlanmaması olacak aç kapa düğmesi mevcut bir tek. Birde alt taraftaki iki büyük buton pasif belki üst modellerde aktiftir bilemem zaten kullanılmıyor onlar problem değil.. Yanındaki fişin avrupa dönüştürücüsü yoktu ama standart usb olduğu için pcden şarj ediyorum..

İçini de açtım kurcaladım sağlam bişi bir süre görürecektir. Benimde vaktimi alacak tekrardan bazı oyunları yad etmem lazım 🙂 Normal ps konsol alsam bu kadar zevkli olmaz heralde bunda sınırsız oyun var nerdeyse...

http://tr.aliexpress.com/item/2015-New-RS-20-Support-Doubles-Built-600-different-games-2-6-inch-screen-Children-s/32486625541.html

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Bu ürünle ilgili tüm incelemeler