Chromium Wheel Smooth Scroller

Chrome'un kaba ve çirkin gözüken kaydırmasından soğuduğum için Edge tarayıcı veya Firefox'a yönelmeyi düşünüyordum ki bu eklentinin var olduğunu öğrendim. Öncelikle kaydırmayı yumuşatma ayarı var istediğimiz gibi özelleştirebiliyoruz. İkinci olarak kaydırma hassaslığı ayarı var bu çok hoşuma gitti hassaslığı biraz daha arttırınca sitelerde çok daha hızlı ve rahat gezindiğimi fark ettim üstelik bu hassaslık ayarı ayrı olarak klavyeden kaydırmak için de konulmuş. Dikkatimi çeken bir şey de kaydırıp sayfanın en üstüne geldiğimizde bir animasyon olduğunu fark ettim hoş olmuş. Kesinlikle kullanılması gereken bir eklenti olduğunu düşünüyorum Chrome bu kadar kaba olmamalı. Yumuşak geçişler ve hızlı kaydırmak herkesin hakkı!

Son olarak düşük donanımlı cihazlarda sıkıntı çıkartır gibi tahmin ediyorum denemedim henüz. Gerçi Pentium E5400'de sıkıntı olmadıysa bir sorun çıkacağını sanmam.

https://chrome.google.com/webstore/detail/chromium-wheel-smooth-scr/khpcanbeojalbkpgpmjpdkjnkfcgfkhb?utm_source=chrome-app-launcher-info-dialog

#akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Bu ürünle ilgili tüm incelemeler